USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 3 0 9 2 0 (+1170)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Україна може бойкотувати Олімпіаду-2024 у разі допуску до змагань спортсменів із РФ та Білорусі

Відповідні консультації уже розпочалися
Олімпіада 2024
Джерело: відкриті джерела

Україна може бойкотувати Олімпійські ігри у Парижі, які відбудуться у 2024 році, якщо російським та білоруським спортсменам дозволять повернутися на міжнародні спортивні арени до припинення агресії РФ. Про це у Facebook написав президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт. 

За його словами, виконком НОК уже ухвалив рішення розпочати консультації з національними спортивними федераціями щодо можливого бойкоту. 

"Сподіваюся, що зараз усі федерації, спортсмени і весь цивілізований світ звернуть на це увагу і нам не доведеться вдаватися до крайніх заходів", – зазначив він. 

Раніше

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) 25 січня опублікував заяву, в якій закликав дозволити окремим російським і білоруським спортсменам, які не підтримують війну в Україні, брати участь у спортивних змаганнях під нейтральним прапором.

Олімпійський і Паралімпійський комітети США підтримують ідею участі російських та білоруських спортсменів у літніх Олімпійських іграх 2024 року в Парижі, якщо вони не виступатимуть під прапорами своїх країн або в їхніх кольорах. 

Читайте також:
25 25 "нейтральних" спортсменів із РФ і Білорусі допустили на Олімпійські ігри в Парижі
Футбольну команду другої ліги очолить жінка Футбольну команду другої ліги очолить жінка
Хто, де, коли, як довго. Короткий гід по Євро-2024 Хто, де, коли, як довго. Короткий гід по Євро-2024
Міжнародна федерація шахів тимчасово позбавила Росію членства Міжнародна федерація шахів тимчасово позбавила Росію членства