USD
НБУ
36.57
Готівка
37.80
EUR
НБУ
38.87
Готівка
41.10
Втрати орків: 2 7 6 6 7 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.80
EUR
НБУ
38.87
Готівка
41.10

У ЗСУ не відкидають провокацій і диверсій на північному кордоні під час навчань ОДКБ у Білорусі

Наразі обстановка на українсько-білоруському кордоні повністю контрольована
Наєв
Джерело: РБК-Україна

У вересні цього року на території Білорусі заплановані навчання ОДКБ, через що в ЗСУ не виключають провокації та диверсії на північному кордоні України. Про це повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає Military Media Center.

"З огляду на те, що Росія так і не досягла стратегічних цілей, надалі не виключається пошук нових приводів відновлення активних дій з Північного напрямку. Тож організація провокацій і проведення диверсій на українсько-білоруському кордоні не виключається", – сказав генерал.

При цьому він зазначив, що наразі ознак формування ударних угруповань у смузі ОСУВ "Північ" не виявлено. Наявний комплект військ прикриття збройних сил Білорусі та угруповання прикриття ДК зі складу угруповання "Захід" готовий переважно до ведення стримувальних і оборонних дій на власній території.

"Однак ризик загрози застосування диверсійно-розвідувальних сил з території Білорусі не виключається, тому вже зараз ми вживаємо заходів щодо підвищення наших контрдиверсійних і оборонних можливостей", – додав Наєв.

Відомо, що спільні навчання ОДКБ "Взаємодія", "Ешелон" і "Пошук" заплановані в Білорусі вже у вересні. В організації заявили, що тренування відбудуться для "поліпшення координації та злагодженості роботи органів управління" і "удосконалення практичних навичок і вмінь командирів" під час бойових і спеціальних операцій.

Для участі в навчаннях заявлено понад 2500 військовослужбовців і 500 одиниць техніки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія могла імітувати пуски ракет з території Білорусі з метою провокації, аби втягнути цю країну у війну проти України. 

Читайте також:
В Україні планують розпочати виробництво бойових машин піхоти ASCOD В Україні планують розпочати виробництво бойових машин піхоти ASCOD
Для жінок-медиків, які з жовтня стануть на військовий облік, не буде жодних змін в умовах виїзду за кордон, – МОЗ Для жінок-медиків, які з жовтня стануть на військовий облік, не буде жодних змін в умовах виїзду за кордон, – МОЗ
У ДПСУ пояснили, що чекатиме чоловіків-ухилянтів при поверненні додому У ДПСУ пояснили, що чекатиме чоловіків-ухилянтів при поверненні додому
Росія хоче знову приєднатися до Ради ООН з прав людини, – ЗМІ Росія хоче знову приєднатися до Ради ООН з прав людини, – ЗМІ