USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55
Втрати орків: 4 9 5 0 7 0 (+1380)
USD
НБУ
39.67
Готівка
40.05
EUR
НБУ
43.08
Готівка
43.55

У ЗСУ не відкидають провокацій і диверсій на північному кордоні під час навчань ОДКБ у Білорусі

Наразі обстановка на українсько-білоруському кордоні повністю контрольована
Наєв
Джерело: РБК-Україна

У вересні цього року на території Білорусі заплановані навчання ОДКБ, через що в ЗСУ не виключають провокації та диверсії на північному кордоні України. Про це повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає Military Media Center.

"З огляду на те, що Росія так і не досягла стратегічних цілей, надалі не виключається пошук нових приводів відновлення активних дій з Північного напрямку. Тож організація провокацій і проведення диверсій на українсько-білоруському кордоні не виключається", – сказав генерал.

При цьому він зазначив, що наразі ознак формування ударних угруповань у смузі ОСУВ "Північ" не виявлено. Наявний комплект військ прикриття збройних сил Білорусі та угруповання прикриття ДК зі складу угруповання "Захід" готовий переважно до ведення стримувальних і оборонних дій на власній території.

"Однак ризик загрози застосування диверсійно-розвідувальних сил з території Білорусі не виключається, тому вже зараз ми вживаємо заходів щодо підвищення наших контрдиверсійних і оборонних можливостей", – додав Наєв.

Відомо, що спільні навчання ОДКБ "Взаємодія", "Ешелон" і "Пошук" заплановані в Білорусі вже у вересні. В організації заявили, що тренування відбудуться для "поліпшення координації та злагодженості роботи органів управління" і "удосконалення практичних навичок і вмінь командирів" під час бойових і спеціальних операцій.

Для участі в навчаннях заявлено понад 2500 військовослужбовців і 500 одиниць техніки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія могла імітувати пуски ракет з території Білорусі з метою провокації, аби втягнути цю країну у війну проти України. 

Читайте також:
Міноборони законтрактувало озброєння на 237 мільярдів гривень, але потрібно щонайменше у два рази більше, – Безрукова Міноборони законтрактувало озброєння на 237 мільярдів гривень, але потрібно щонайменше у два рази більше, – Безрукова
Жінки-медики тепер не можуть працевлаштуватися як невійськовозобов’язані Жінки-медики тепер не можуть працевлаштуватися як невійськовозобов’язані
Наступ окупантів на Сумщину не слід виключати, – Демченко Наступ окупантів на Сумщину не слід виключати, – Демченко
Кожне рішення Заходу про допомогу ухвалюється із запізненням на рік, – Зеленський Кожне рішення Заходу про допомогу ухвалюється із запізненням на рік, – Зеленський