USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

У січні розпочне роботу артилерійська коаліція підтримки України, – Міноборони

Також у 2024 році заплановані випробування управління вогнем САУ Caesar із застосуванням ШІ
Міноборони

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

У січні 2024 року в Парижі почне роботу Коаліція артилерії з посилення української армії. Про це повідомляє Міністерство оборони України із посиланням на заступника міністра оборони Івана Гаврилюка під час зустрічі з делегацією Сенату парламенту Франції.

Він наголосив, що для України дуже важливим є посилення вогневої міці завдяки постачанню союзниками артилерійських систем.

Зазначається, що, зокрема, Збройні сили України зацікавлені у подальшій закупівлі для своїх потреб самохідних артилерійських установок Caesar.

"САУ Caesar у бою продемонстрували високу ефективність, точність", – сказав Гаврилюк.

Також, як уточнюють у Міноборони, у 2024 році заплановані випробування управління вогнем САУ Caesar із застосуванням штучного інтелекту.

За словами заступника міністра оборони, застосування ШІ дозволить скоротити використання боєприпасів на пристрілку і ураження цілей на 30%. При цьому Іван Гаврилюк закликав французьку сторону сприяти у збільшенні кількості боєприпасів до САУ Caesar.

Раніше Володимир Зеленський заявив про підготовку до посилення ППО.

Читайте також:
Сьогодні останній день, щоб оновити свої дані: Що далі чекає на військовозобов'язаних Сьогодні останній день, щоб оновити свої дані: Що далі чекає на військовозобов'язаних
В Україні тестують полегшену модель бронежилета В Україні тестують полегшену модель бронежилета
Міноборони повернуло ЗСУ 1 500 одиниць озброєння та військової техніки Міноборони повернуло ЗСУ 1 500 одиниць озброєння та військової техніки
Адаптивні костюми для поранених військових ЗСУ планують протестувати на практиці Адаптивні костюми для поранених військових ЗСУ планують протестувати на практиці