USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

У розвідці розповіли, для чого Кремль використовує нову ПВК "Редут"

Росія використовує найманців у складі ПВК "Редут" для активізації штурмових дій в Україні
окупанти, ПВК Редут
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Наявність ПВК "Редут" дозволяє Кремлю продовжувати набір, рекрутинг і мобілізаційні заходи. Про це повідомив представник пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

"Насамперед варто нагадати, що в Росії немає ніяких приватних військових компаній. Так, вони так називаються і використовують такі назви, але це все структури, які напряму підпорядковані і пов'язані з російськими спецслужбами, з Міністерством оборони так званим, з іншими силовими структурами, які виконують вказівки режиму Путіна і отримують фінансування з офіційних та неофіційних бюджетних джерел Російської Федерації", – заявив Юсов.

Він зазначив, що в даному контексті це певною мірою гібридний інструмент, який дозволяє уникати відвертої статистики по втратах.

"Знову ж таки, не збурюючи зайвий раз суспільні настрої, чого боїться влада. Це дозволяє в тому числі для кремлівських ватажків, власне, вирішувати питання з потенційно небезпечними, ненадійними, незгодними елементами. Ну зрештою історія ПВК "Вагнер" теж достатньо красномовна. І з цієї точки зору, так, і ПВК "Редут", безумовно, – це найманці, загарбники, вбивці, часто з досвідом. На керівних посадах там люди з тривалим досвідом, які набирають зараз в'язнів і не тільки. Але за масштабом своїм, звичайно, це менш масштабний проєкт, ніж була ПВК "Вагнер" часів Пригожина", – додав він.

Також представник української розвідки розповів, що Росія використовує найманців у складі ПВК "Редут" для активізації штурмових дій в Україні. 

Читайте також:
США планують суттєво збільшити виробництво 155-мм боєприпасів – в чому причина США планують суттєво збільшити виробництво 155-мм боєприпасів – в чому причина
Соратниці Аксьонова, яка вербує кримських школярів до російської Соратниці Аксьонова, яка вербує кримських школярів до російської "Юнармії", повідомили про підозру
Росія вербує затриманих на фінському кордоні мігрантів на війну проти України, – ISW Росія вербує затриманих на фінському кордоні мігрантів на війну проти України, – ISW
"Остання двіжуха": Історія двох братів, яких назавжди розлучила війна