USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

У розвідці розповіли, для чого Кремль використовує нову ПВК "Редут"

Росія використовує найманців у складі ПВК "Редут" для активізації штурмових дій в Україні
окупанти, ПВК Редут
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Наявність ПВК "Редут" дозволяє Кремлю продовжувати набір, рекрутинг і мобілізаційні заходи. Про це повідомив представник пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

"Насамперед варто нагадати, що в Росії немає ніяких приватних військових компаній. Так, вони так називаються і використовують такі назви, але це все структури, які напряму підпорядковані і пов'язані з російськими спецслужбами, з Міністерством оборони так званим, з іншими силовими структурами, які виконують вказівки режиму Путіна і отримують фінансування з офіційних та неофіційних бюджетних джерел Російської Федерації", – заявив Юсов.

Він зазначив, що в даному контексті це певною мірою гібридний інструмент, який дозволяє уникати відвертої статистики по втратах.

"Знову ж таки, не збурюючи зайвий раз суспільні настрої, чого боїться влада. Це дозволяє в тому числі для кремлівських ватажків, власне, вирішувати питання з потенційно небезпечними, ненадійними, незгодними елементами. Ну зрештою історія ПВК "Вагнер" теж достатньо красномовна. І з цієї точки зору, так, і ПВК "Редут", безумовно, – це найманці, загарбники, вбивці, часто з досвідом. На керівних посадах там люди з тривалим досвідом, які набирають зараз в'язнів і не тільки. Але за масштабом своїм, звичайно, це менш масштабний проєкт, ніж була ПВК "Вагнер" часів Пригожина", – додав він.

Також представник української розвідки розповів, що Росія використовує найманців у складі ПВК "Редут" для активізації штурмових дій в Україні. 

Читайте також:
Південна Корея перегляне питання постачання зброї Україні після нової угоди Путіна з КНДР Південна Корея перегляне питання постачання зброї Україні після нової угоди Путіна з КНДР
Посли ЄС узгодили новий пакет санкцій проти Росії Посли ЄС узгодили новий пакет санкцій проти Росії
РФ готувала чергову атаку та прорив до околиць Харкова: Їй допомагав житель міста РФ готувала чергову атаку та прорив до околиць Харкова: Їй допомагав житель міста
Україна вдарила по Краснодарському краю та Ростовській області Україна вдарила по Краснодарському краю та Ростовській області "Нептуном", – ISW