USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 7 9 5 0 (+1150)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

У Росії запропонували ввести шестиденний робочий тиждень

Автори ініціативи аргументують це тим, що в Ірані та Непалі теж працюють по шість днів
Важка праця
Джерело: відкриті джерела

Російська Асоціація підприємців щодо розвитку бізнес-патріотизму "Аванті" звернулася до голови Мінпраці РФ Антона Котякова з пропозицією ввести шестиденний робочий тиждень. На думку ініціаторів звернення, це допоможе зміцнити вітчизняну економіку, повідомляють росЗМІ.

Деталі ініціативи

Збільшення робочого тижня, на думку авторів, допоможе підвищити міцність російської економіки. Зокрема, досягти технологічного та промислового прориву, зміцнити економічний суверенітет та скоротити залежність від іноземних інститутів.

В асоціації нагадали, що в роки Великої Вітчизняної війни (ВВВ) росіяни вже працювали по шість і навіть сім днів на тиждень. Згодом після закінчення війни робочий день поступово скоротився до семи годин при шестиденному робочому тижні, а потім у 1967 році було встановлено п'ятиденку з восьмигодинним робочим днем.

Крім того, така практика є у низці азійський та європейських країн. Так, у Непалі та Ірані встановлено шестиденні робочі тижні, а у Бельгії та Туреччині допускається зайнятість до 48 годин на тиждень.

Новини за темою: Війна майбутнього, робочий день, смартфони. Що прогнозували 100 років тому про 2023 рік

Цікаво, що ще кілька років тому в Росії широко обговорювалась зовсім інша ініціатива. У 2019 році тодішній прем'єр Дмитро Медведєв наголошував, що у майбутньому в країні буде запроваджуватися чотириденний робочий тиждень.

Довідково:

Асоціацію "Аванті" було створено у 2014 році. Як запевняє організація, до неї входять понад 10 тис. підприємців. До генради організації входять політики з різних партій: ексглава Калмикії Кірсан Ілюмжинов, ексгубернатор Приморського краю Сергій Дарькін, сенатор Вадим Деньгін (ЛДПР), депутат Держдуми, засновник "Національно-визвольного руху" Євген Федоров ("Єдина Росія"), депутат Держдуми, олімпійський чемпіон з хокею В'ячеслав Фетісов ("Єдина Росія"), депутат Держдуми Андрій Свинцов (ЛДПР) і засуджений за напад на двох поліцейських і ексдепутат Держдуми Володимир Безсонов (КПРФ), який втік з країни.

Читайте також:
Атака України на Mail.ru: Росія пересилає через пошту військову документацію, – експерт Атака України на Mail.ru: Росія пересилає через пошту військову документацію, – експерт
Атакували виробника HIMARS і аеропорти США: У РФ розпустили хакерську групу KillNet Атакували виробника HIMARS і аеропорти США: У РФ розпустили хакерську групу KillNet
Шмигаль розповів, чи продовжить Україна транзит російського газу до ЄС Шмигаль розповів, чи продовжить Україна транзит російського газу до ЄС
Спецпредставник Китаю зустрівся із заступником Лаврова у Москві: Говорили про війну в Україні Спецпредставник Китаю зустрівся із заступником Лаврова у Москві: Говорили про війну в Україні