USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 3 6 5 0 (+890)
USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85

У Москві попрощалися з Навальним

До церкви пустили тільки родичів і близьких
Прощання з Навальним_3
Прощання з Навальним
Джерело: відкриті джерела

1 березня у Москві відбулося прощання й поховання російського опозиційного політика Олексія Навального, який помер 16 лютого у виправній колонії.

Як повідомило видання Meduza, до церкви пустили тільки родичів і близьких. Після відспівування труну з тілом Навального винесли з церкви, її повезли на кладовище. Відспівування тривало менше ніж 20 хвилин.

Територію церкви оточили металевими огорожами. Черга охочих попрощатися з Навальним розтягнулася більш ніж на кілометр. Точна кількість людей, які прийшли попрощатися, не називається, але йдеться про сотні бажаючих. Люди, що стояли навколо огорож, періодично скандували "Навальний!" і "Не пробачимо!".

Прощання з Навальним
Джерело: відкриті джерела

Крім того, попрощатися з Навальним прийшли посли країн Європейського Союзу і США. Так, біля храму помітили посла США Лінн Трейсі, посла Німеччини Олександра Граф Ламбсдорффа, посла Франції П'єра Леві та дипломатичних представників деяких інших країн Євросоюзу. Після відспівування тіло Навального повезли на Борисівське кладовище. Могила, в якій його поховали, розташована біля входу на кладовище.

Прощання з Навальним
Джерело: відкриті джерела

Рано-вранці біля церкви зібралися вже щонайменше сорок поліцейських машин різного розміру – від легкових до спецавтобусів, уздовж дороги встановили металеві огорожі й чергує ОМОН. Поліцейські перевіряли документи й особисті речі перехожих по обидва береги річки. Біля храму були й автозаки.

Смерть Навального

16 лютого Федеральна служба виконання покарань РФ повідомила про смерть російського опозиціонера Олексія Навального у виправній колонії №3 Ямало-Ненецького автономного округу РФ. Представники колонії, де перебував Навальний, заявили матері політика, що він помер від синдрому раптової смерті.

19 лютого матір опозиціонера Людмила Навальна приїхала до моргу в Салехарді, де мало б зберігатися тіло її сина, але ні її, ні адвокатів не пустили.

23 лютого Людмила повідомила, що їй погрожують поховати тіло сина в колонії, якщо вона не погодиться на таємний тихий похорон.

24 лютого російські тюремники нарешті віддали тіло Навального його матері. А 27 лютого речниця політика Кіра Ярмиш повідомила, що московські ритуальні агенції відмовляються надавати приміщення для прощання з російським опозиціонером Олексієм Навальним.

Читайте також:
Навального поховають 1 березня на Борисівському кладовищі в Москві Навального поховають 1 березня на Борисівському кладовищі в Москві
"Навальний" vs "Будинок зі скалок": Чому "Оскар" віддали фільму про Росію, а не про Україну