USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

У Києві відкрили польовий офіс Міжнародного кримінального суду: Як це допоможе Україні?

Польовий офіс МКС в Україні є найбільшим представництвом за межами Гааги
генеральний прокурор Андрій Костін і прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан_1
Джерело: Офіс Генерального прокурора

У Києві розпочав роботу польовий офіс Міжнародного кримінального суду (МКС). Про це на брифінгу повідомили генеральний прокурор Андрій Костін і прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан, передає пресслужба ОГП.

"Це нова глава нашої співпраці. Робота офісу допоможе посилити взаємодію між Україною та Міжнародним кримінальним судом. Підвищить ефективність та оперативність реагування на злочини, які Росія продовжує щоденно чинити проти України та українців", – сказав генпрокурор.

Польовий офіс Міжнародного кримінального суду в Україні є найбільшим представництвом МКС (ICC) за межами Гааги, йдеться в повідомленні ОГП.

"Закон має бути на передовій. І я думаю, що те, що ми бачимо в питаннях партнерства Міжнародного кримінального суду з Україною, розбудови партнерства з громадянським суспільством, з іншими державами – членами ООН, державними та недержавними учасниками МКС, – це не просто іскра. Це світанок нового часу, в якому ми маємо проявити і ми проявляємо витримку і наполегливість, щоб наші слова не були порожніми словами. Їх відчувають постраждалі як в Україні, де я маю честь зараз бути, так і в усьому світі", – наголосив прокурор Хан.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Міжнародний кримінальний суд в Гаазі почав розслідування підриву окупантами Каховської ГЕС. 

Детальніше про підрив Каховської греблі та як можна евакуюватися з потенційно небезпечних районів – читайте тут.

 
Читайте також:
Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт
Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій
Морські дрони Sea Baby оснастили системами Морські дрони Sea Baby оснастили системами "Град"
Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години