USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

У Києві й Одесі викрили мережу підпільних покер-клубів

Детективи вилучили орієнтовно 4 млн грн готівкою в еквіваленті
покер
Джерело: Бюро економічної безпеки України

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки України (БЕБ) у Київській області припинили незаконну діяльність мережі покер-клубів у Києві та Одесі. Провели 5 обшуків за адресами розміщення покерних клубів та фактичного проживання фігурантів кримінального провадження, повідомили в пресслужбі БЕБ.

Так, детективи вилучили орієнтовно 4 млн грн готівкою в еквіваленті, чорнову бухгалтерію, підрахунки доходу від кеш-гри з кожного столу тощо. Окрім того, знайшли комп’ютерну техніку, банківські картки, мобільні телефони фігурантів та 40 столів для гри в покер, гральні карти та фішки для гри в покер. Орієнтовна загальна вартість вилученого становить понад 16 млн грн.

"Група осіб під виглядом діяльності "Клубу спортивного покеру", проводили азартні ігри, під час яких адміністрація закладів організовувала кеш-гру в покер. Така незаконна діяльність прикривалася документами дозвільного характеру, виданими громадською організацією, яка має відношення до спортивного покеру", - йдеться у повідомленні.

Кеш-гра у покері це формат, в якому гравці за реальні гроші грають один проти одного. У цьому форматі гри гравці купують фішки, ціна яких відповідає вартості реальних грошей. Також немає фіксованого часу тривалості гри, і гравці можуть входити або виходити зі столу у будь-який момент, поки є вільні місця. Це відрізняється від турнірного покеру, де вартість фішок не відповідає реальній вартості грошей, і гравці конкурують за призовий фонд.

Під час проведення кеш-гри у покер адміністрація закладу відраховує з гравців від кожної ставки комісію на користь грального закладу з метою отримання прибутку від проведення азартної гри.

У ході проведення слідчих дій одержано докази щодо причетності до протиправної діяльності фігурантів кримінального провадження та здійснення ними діяльності з проведення нелегальних азартних ігор в клубах спортивного покеру однієї мережі.

Наразі вирішують питання щодо повідомлення про підозри фігурантам кримінального провадження. Правоохоронці встановлюють повне коло осіб причетних до організації та провадження незаконної діяльності.

Новини за темою: Зеленський ввів санкції РНБО проти букмекерських компаній із РФ та України
Читайте також:
Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про перезавантаження Бюро економічної безпеки Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про перезавантаження Бюро економічної безпеки
Кабмін призначив нового очільника Бюро економічної безпеки: Ним став Сергій Перхун Кабмін призначив нового очільника Бюро економічної безпеки: Ним став Сергій Перхун
Лідери грального бізнесу за 2023 рік у 28 разів збільшили свої статки Лідери грального бізнесу за 2023 рік у 28 разів збільшили свої статки
Комісія з регулювання азартних ігор не підпорядковуватиметься Мінцифрі, – Гетманцев Комісія з регулювання азартних ігор не підпорядковуватиметься Мінцифрі, – Гетманцев