USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 2 8 7 6 0 (+1180)
USD
НБУ
36.36
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.82
Готівка
41.00

У ДПСУ пояснили, що чекатиме чоловіків-ухилянтів при поверненні додому

Спроби незаконно перетнути кордон не припиняються й досі
Українсько-польський кордон
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Військовозобов'язані чоловіки, які незаконно перетнули кордон під час воєнного стану, будуть притягнуті до відповідальності. Про це в ефірі телемарафону заявив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Він наголосив, що йдеться про тих чоловіків, які вирішать повернутися в Україну після того, як незаконно виїхали за межі країни.

"Якщо хтось у незаконний спосіб все ж перетнув державний кордон, то надалі, коли вони повертатимуться – будуть притягнуті до відповідальності. Це не означає, що якщо людина здійснила таке порушення, вона уникне покарання", – додав Демченко.

Речник ДПСУ розповів, що у вересні кількість людей, що перетнули державний кордон, у порівнянні з серпнем, зменшилась, проте досі залишається високою.

І спроби незаконного перетину по зеленій ділянці кордону – за межами пунктів пропуску – не припиняються. 

"Наші військовослужбовці пропускають людей виключно на підставі тих умов і правил, які діють відповідно до постанови уряду, що регламентують перетин кордону для громадян України", – додав Демченко.

Нагадаємо, ми писали, що журналісти ідентифікували 2248 чоловіків, які втекли з країни завдяки системі "Шлях", і тих, хто їм допомагав.

Також повідомлялося, що імена ухилянтів та лікарів-хабарників будуть оприлюднені по закінченню перевірок ВЛК.

Читайте також:
ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW ЗСУ просунулись на лівобережжі Херсонщини, – ISW
Росія нарощує виробництво безпілотників, – Bloomberg Росія нарощує виробництво безпілотників, – Bloomberg
Російському генералу Поплавському, який керував репресіями проти українців під час захоплення Лимана, повідомили про підозру Російському генералу Поплавському, який керував репресіями проти українців під час захоплення Лимана, повідомили про підозру
США завдяки військовій допомозі Україні фінансують виробництво свого озброєння США завдяки військовій допомозі Україні фінансують виробництво свого озброєння