USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

У ДПСУ пояснили, що чекатиме чоловіків-ухилянтів при поверненні додому

Спроби незаконно перетнути кордон не припиняються й досі
Українсько-польський кордон
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Військовозобов'язані чоловіки, які незаконно перетнули кордон під час воєнного стану, будуть притягнуті до відповідальності. Про це в ефірі телемарафону заявив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Він наголосив, що йдеться про тих чоловіків, які вирішать повернутися в Україну після того, як незаконно виїхали за межі країни.

"Якщо хтось у незаконний спосіб все ж перетнув державний кордон, то надалі, коли вони повертатимуться – будуть притягнуті до відповідальності. Це не означає, що якщо людина здійснила таке порушення, вона уникне покарання", – додав Демченко.

Речник ДПСУ розповів, що у вересні кількість людей, що перетнули державний кордон, у порівнянні з серпнем, зменшилась, проте досі залишається високою.

І спроби незаконного перетину по зеленій ділянці кордону – за межами пунктів пропуску – не припиняються. 

"Наші військовослужбовці пропускають людей виключно на підставі тих умов і правил, які діють відповідно до постанови уряду, що регламентують перетин кордону для громадян України", – додав Демченко.

Нагадаємо, ми писали, що журналісти ідентифікували 2248 чоловіків, які втекли з країни завдяки системі "Шлях", і тих, хто їм допомагав.

Також повідомлялося, що імена ухилянтів та лікарів-хабарників будуть оприлюднені по закінченню перевірок ВЛК.

Читайте також:
Складна ситуація у Донецькій області: Армія РФ намагається просунутись в районі Калинівки та Часового Яру Складна ситуація у Донецькій області: Армія РФ намагається просунутись в районі Калинівки та Часового Яру
Посвідчення ветерана замінять на цифрове - рішення Кабміну Посвідчення ветерана замінять на цифрове - рішення Кабміну
Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині
В Україні 60% випадків домашного насильства вчиняють військові, багатьом з них потрібна психологічна допомога, – очільник МВС В Україні 60% випадків домашного насильства вчиняють військові, багатьом з них потрібна психологічна допомога, – очільник МВС