USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

У Держслужбі зайнятості розповіли про актуальні вакансії та зарплати: Хто отримує найбільше

Середній розмір заробітної плати у вакансіях, що подаються до СЗ, становить 11 тис. гривень
гривні
Джерело: відкриті джерела

В Україні на ринку праці найбільше спостерігається попит на такі вакансії, як продавець-консультант, водій та менеджер з продажу. Найбільше працівників шукають у Києві та області, Львівській, Дніпропетровській та Одеській областях. Про це інформує пресслужба Державної служби зайнятості.

"Тенденції, які складаються на  ринку праці в поточному році, свідчать про  поступове відновлення малого та середнього бізнесу та зростання ділової активності насамперед у тих галузях економіки, які важливі для країни у стані війни. Одним із маркерів, які найкраще характеризують наявність зазначених вище процесів, є зростання попиту на працівників відповідних професій", – йдеться в повідомленні.

Топ професій за кількістю наявних вакансій на Єдиному порталі вакансій склали:

  • продавець-консультант – 15 323 вакансій;
  • водій – 8409 ;
  • менеджер з продажу – 7350.

Також до першої десятки увійшли бухгалтер, кухар, інженер, лікар, вантажник, швачка та фармацевт.

"Максимальний розмір заробітної плати в запропонованих вакансіях становить: продавець-консультант  – 100 тис. грн; менеджер з продажу –  275 тис. грн; водій  – 120 тис. грн; бухгалтер – 107,5 тис. грн; кухар – 115 тис. грн; інженер – 140 тис. грн; лікар – 100 тис. грн; вантажник – 35 тис. грн; швачка – 54 тис. грн; фармацевт – 64 тис. грн", – додають у Держцентрі.

Що стосується вакансій, які роботодавці подають до Державної служби зайнятості, найбільша кількість зареєстрована у м. Київ, Львівській, Дніпропетровській, Одеській та Київській областях. 

Новини за темою: Мінекономіки пропонує підняти мінімальну зарплату майже на тисячу гривень

Найчастіше шукають:

  • кваліфікованих робітників з інструментом – 21%;
  • робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – 16%;
  • працівників сфери торгівлі та послуг – 15%.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях, що подаються до  служби зайнятості, становить 11 тис. гривень.

Новини за темою: В Раді обговорили питання підвищення зарплат військовим. Названі категорії, кому можуть їх збільшити

Також у базі даних служби зайнятості є окремі пропозиції роботи з відносно високою заробітною платою, наприклад: фахівець з розроблення комп'ютерних програм – 110 тис. грн, інженер-програміст – 90 тис. грн, ливарник металів та сплавів – 70 тис. гривень.

Читайте також:
Платив зарплату неіснуючим працівникам: у Києві директор пологового будинку вкрав 4,5 млн гривень бюджетних коштів Платив зарплату неіснуючим працівникам: у Києві директор пологового будинку вкрав 4,5 млн гривень бюджетних коштів
Ситуація не райдужна: В НБУ розповіли, як зміняться зарплати в Україні Ситуація не райдужна: В НБУ розповіли, як зміняться зарплати в Україні
Прогнозний розмір мінімальної зарплати з наступного року складе 7100 грн, - Мінфін Прогнозний розмір мінімальної зарплати з наступного року складе 7100 грн, - Мінфін
Вперше з початку війни в Україні зросла середня зарплата Вперше з початку війни в Україні зросла середня зарплата