USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 7 8 3 0 (+870)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

Ціна на нафту пішла вгору після ударів по НПЗ у Росії, – Bloomberg

Ціна нафти марки Brent піднялася до 86 доларів за барель уперше з листопада 2023 року
Нафта
Джерело: відкриті джерела

Глобальна ціна на нафту марки Brent піднялася вище 85 доларів за барель після зростання на 4% минулого тижня. На це, зокрема, вплинули нещодавні удари України по нафтопереробних заводах у РФ, пише Bloomberg.

Також на зростання ціни вплинули макроекономічні дані з Китаю, що перевершили очікування.

Згідно з останніми звітами, глобальна ціна на нафту марки Brent піднялася вище 85 доларів за барель після зростання на 4% минулого тижня, тоді як West Texas Intermediate торгується близько 81 долара за барель.

Зазначається, що ціни на нафту вийшли з обмеженого торгового діапазону, який домінував у перші місяці року, коли ціни досягли найвищого рівня з листопада.

Також експерти попереджають, що нестабільність у прогнозах попиту на нафту в Китаї та стійка інфляція в США можуть надалі ускладнити ситуацію на ринку.

Як відомо, 15 березня українські безпілотники атакували нафтохімічне підприємство "Перший Завод" у Калузькій області РФ, що займається переробкою нафти.

Тоді три безпілотники влучили по нафтопереробному обладнанню.

Також 13 березня Служба безпеки України атакувала дронами три нафтопереробні заводи в Росії: в Рязані, Кстово Нижегородської області та Кірішах Ленінградської області.

Читайте також:
"Редіс" Прокопенко закликав прибрати "Азов" з "чорних списків", щоб бригада почала отримувати зброю зі США
Нідерланди виділяють понад 200 млн євро на ППО та боєприпаси для України Нідерланди виділяють понад 200 млн євро на ППО та боєприпаси для України
Україна розслідує майже 4 тисячі злочинів, вчинених військовими РФ проти дітей, - Лубінець Україна розслідує майже 4 тисячі злочинів, вчинених військовими РФ проти дітей, - Лубінець
ЄС має намір розширити покарання за обхід санкцій проти Росії ЄС має намір розширити покарання за обхід санкцій проти Росії