USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Медіапроєкт Ukraine World News не бере участі у будь-яких політичних іграх та конфліктах

Ukraine World News заявляє, що всі матеріали, які створюються колективом UWN, ви можете знайти на наших інтернет-майданчиках
UWN Студия бренд фото

Студія медіапроєкту Ukraine World News

Джерело: TAK TV

Медіапроєкт Ukraine World News є мовником із прозорою структурою власності, об’єктивною інформаційною політикою та не бере участі у будь-яких політичних іграх.

Відповідно, на медіапроєкті з подивом сприйняли інформацію, що мовник начебто бере участь у політичному конфлікті між українськими високопосадовцями, нібито створюючи та поширюючи контент проти представників української влади. Зазначимо, дана інформація поширюється низкою засобів масової інформації, зокрема виданням "Апостроф" із посиланням на анонімні телеграм-канали.

Ми закликаємо видання "Апостроф" прибрати неправдиву інформацію про медіапроєкт Ukraine World News зі свого сайту, а також просимо ЗМІ не поширювати недостовірні дані щодо нашого медіапроєкту.

Ukraine World News заявляє, що всі матеріали, які створюються колективом UWN, ви можете знайти на наших інтернет-майданчиках.

Сайт

Facebook

Instagram

YouTube

TikTok

Telegram

Теги: UWN
Читайте також:
Заява Ukraine World News Заява Ukraine World News
Ворог під їхнім прицілом: UWN підготував документальний проєкт про спецпризначенців ЦСП Ворог під їхнім прицілом: UWN підготував документальний проєкт про спецпризначенців ЦСП "Омега"
"Ми – одне велике серце": Могилевська переконана, що українці вже є переможцями, вони два роки живуть в жаху під назвою "війна"
"Одного разу ми пробули під землею в укритті вісім годин – нас беззупинно бомбили вісім годин": Могилевська про поїздки на фронт