USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Скільки військових літаків залишилось у РФ: Дані розвідки

Три А-50У перебувають на ремонті та модернізації
Су-34
Ілюстративне фото
Джерело: Вікіпедія

Станом на березень 2024 року у складі Повітряно-космічних сил збройних сил РФ перебуває близько 100 багатофункціональних винищувачів Су-35, понад 100 винищувачів-бомбардувальників Су-34, а також сім літаків далекого радіолокаційного виявлення і наведення А-50У. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України на запит АрміяInform.

При цьому три А-50У перебувають на ремонті та модернізації. З них два – на ВАТ "Таганрозький авіаційний науково-технічний комплекс ім. Г. М. Берієва", один – на аеродромі в Ульяновську.

Скільки літаків вже уражено?

Станом на квітень 2024 року зафіксовано ураження 118 російських літаків, що належали російським окупантам, зокрема два літаки А-50.

Росія може розконсервувати наявні у неї літаки А-50

За даними британської розвідки, Росія може спробувати повернути до експлуатації раніше законсервовані літаки дальнього радіолокаційного виявлення та управління А-50. 

В британській розвідці стверджують, що через тиждень після втрати другого літака дальнього радіолокаційного виявлення і управління A-50У (23 лютого) Росія, найімовірніше, припинила польоти цього літака на підтримку операцій в Україні.

Призупинення експлуатації А-50 триватиме доти, доки триватимуть внутрішні розслідування щодо нездатності захистити ще один важливий засіб, а також щодо того, як зменшити загрозу, яку продовжує становити українська протиповітряна оборона, вважають в Міноборони Великої Британії.

Читайте також:
Командир 125-ї бригади, яка тримала оборону Харківщини під час російського прориву, йде з посади Командир 125-ї бригади, яка тримала оборону Харківщини під час російського прориву, йде з посади
Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський
Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь
Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура