USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

Сейм Польщі позбавив імунітету скандального антиукраїнського депутата Брауна

Тепер польська прокуратура має намір пред'явити Браунові звинувачення за сімома пунктами
Гжегож Браун
Гжегож Браун
Джерело: Вікіпедія

Сейм Польщі зняв недоторканність з депутата антиукраїнської "Конфедерації" Гжегожа Брауна. Про це повідомляє Polsat News.

Прокуратура має намір пред'явити Браунові звинувачення за сімома пунктами, що стосуються дій, скоєних між 2022-м і 2023 роками, в тому числі гасіння ханукальних свічок у Сеймі вогнегасником.

Зазначається, що регламентна комісія Сейму раніше проголосувала за зняття недоторканності з Брауна. Подання про зняття недоторканності з політика "Конфедерації" представив на цьому засіданні окружний прокурор Варшави Маріуш Дубовський.

Він повідомив, що Окружна прокуратура у Варшаві провела досудове слідство, "в ході якого були зібрані докази, які достатньо обґрунтовують підозру у вчиненні злочину депутатом Гжегожем Брауном".

Прокурор вказав, що звинувачення проти Брауна стосуються, серед іншого, знищення майна, порушення тілесної недоторканності та образи об'єкта релігійної пошани.

За словами Брауна, сформульовані проти нього звинувачення містять "явні й очевидні інсинуації та контрфактичні твердження, що не відповідають реальному стану справ, матеріальній правді".

Він стверджував, що матеріали, викладені в заяві, містять "сфабриковані цитати і вигадки" та заявив, що деякі з інкримінованих йому діянь взагалі не мали місця і це можна встановити на підставі аудіо- та відеозаписів.

Чим відомий Гжегож Браун?

Розгляд справи Брауна набув розголосу після того як 12 грудня минулого року він використав вогнегасник, щоб загасити ханукальні свічки, які були запалені під час церемонії в Сеймі.

За даними "Європейської правди", Браун також відомий проросійськими поглядами: його часто цитують російські ЗМІ, він виявився єдиним депутатом, який на початку минулого року не проголосував у Сеймі за резолюцію зі зверненням до ЄС і НАТО допомогти Україні у війні з РФ, а також був причетним до антиукраїнського мітингу у Варшаві, на який ніхто не прийшов.

Зазначимо, що раніше самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав гарантії для себе та своєї родини. Серед них – недоторканість, довічне забезпечення та охорона.

Теги: Польща
Читайте також:
"Куб", "Osa-P" та "С-125 Newa SC": Ракети до яких систем ППО може передати Україні Польща?
Польща може передати Україні радянські ракети для ППО, – Дуда Польща може передати Україні радянські ракети для ППО, – Дуда
Польща планує скасувати частину виплат для українських біженців Польща планує скасувати частину виплат для українських біженців
У Польщі найбільше голосів на виборах до місцевих рад здобула опозиція, – екзит-пол У Польщі найбільше голосів на виборах до місцевих рад здобула опозиція, – екзит-пол