USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 9 0 8 0 (+510)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

САП скоротила прокурора, який був процесуальним керівником у справі Князєва

Омельченко пов’язує своє звільнення з конфліктом з очільником САП Клименком
САП
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

У САП скоротили посаду начальника першого відділу управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва САП у суді Олександра Омельченка, який займався справою ексголови Верховного суду Всеволода Князєва. Про це передає "Укрінформ".

"Про те, що я уже не працюю у САП, я дізнався 3 липня, коли вийшов на роботу. Перед цим, 30 червня, я був у відпустці один день. Мене ознайомили з наказом про те, що посаду начальника першого відділу скорочено і у той же час утворено нову посаду – начальника першого відділу – заступника начальника управління підтримання публічного обвинувачення та представництва в суді САП, хоча така посада законом не передбачена", – сказав Омельченко.

Омельченко пов’язує своє звільнення з конфліктом з очільником САП Олександром Клименком "з приводу певних розбіжностей у розумінні проведення процесуальної дії у справі Князєва".

"До цього будь-яких нарікань і претензій до моєї роботи не було. Підстав для скорочення посади також не було, оскільки у нас 11 прокурорів мобілізовані, і відчувається брак кадрів", – зазначив він.

Також Омельчпенко вважає, що у САП відбулося не скорочення, а позбавлення його посади.

"Відбулося скорочення посади начальника першого відділу і одразу ж з’явилася вакансія начальника першого відділу — заступника начальника управління підтримання публічного обвинувачення та представництва в суді САП. По суті, це ніяке не скорочення, а просто мене позбавили посади", – каже він.

У зв’язку з цим Омельченко звернувся до Ради прокурорів із повідомленням про загрозу незалежності прокурора.

На запитання, хто наразі проводить процесуальне керівництво у справі Князєва, він сказав, що група прокурорів, які разом з ним працювали над цим провадженням.

За повідомленням "Цензор.нет", Омельченка скоротили з САП після конфлікту з очільником САП Олександром Клименком через погодження клопотання детектива Національного антикорупційного бюро про запит на правову допомогу до Польщі з тим, щоб розблокувати вилучений під час обшуків телефон Князєва.

Теги: САП
Читайте також:
Привласнили державні землі під Києвом майже на 2 млрд гривень: Коло підозрюваних розширилося Привласнили державні землі під Києвом майже на 2 млрд гривень: Коло підозрюваних розширилося
Ексочільнику НБУ Шевченку інкримінували нову статтю Ексочільнику НБУ Шевченку інкримінували нову статтю
НАЗК знайшло понад 7,1 млн гривень необґрунтованих активів у посадовця ДБР та його дружини-прокурорки НАЗК знайшло понад 7,1 млн гривень необґрунтованих активів у посадовця ДБР та його дружини-прокурорки
Ексміністр екології Злочевський по справі дачі хабаря для САП відбувся штрафом та донатами на ЗСУ Ексміністр екології Злочевський по справі дачі хабаря для САП відбувся штрафом та донатами на ЗСУ