USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Розвідка попереджає: РФ готує чергову психологічну операцію проти України

На реалізацію нової масштабної кампанії проти України росіяни виділили 15 мільйонів доларів
ІПСО
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Російська пропаганда готує чергову інформаційно-психологічну операцію, спрямовану на дискредитацію військового керівництва України, зокрема проти української воєнної розвідки. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони у Telegram.

"На реалізацію нової масштабної кампанії проти України росіяни виділили 15 мільйонів доларів. Агентура російських чекістів уже отримала вказівки організувати оплачуване виготовлення та поширення у медіапросторі України і західних держав відповідних матеріалів", – йдеться в дописі.

Зазначається, що йдеться про низку статей та "фільмів", у яких, зокрема, планують розкрити дані співробітників ГУР МО України, задіяних у координації бойової роботи спеціальних підрозділів Сил безпеки і оборони України.

Крім дискредитації українських бойових спецпідрозділів, їхніх офіцерів та співробітників Росія планує заблокувати роботу відомств, які розробляють і виконують бойові та спеціальні завдання проти Москви. А також створити в Україні ще один фактор суспільної напруги.

Які ще ІПСО використовувала РФ останнім часом?

Нагадаємо, Росія намагається регулярно вчиняти інформаційні атаки для того, щоб роз'єднати українців і посіяти серед населення паніку. Як розпізнати ворожу ІПСО і протидіяти їй, читайте тут.

Зокрема, нещодавно одна з таких операцій отримала назву "Ухилянт".

Принцип дії: у ТікТок та інших соцмережах один за одним з’являються ролики, на яких нібито українські чоловіки знімають себе на відео за кордоном на відпочинку та називають себе "ухилянтами", а також "героїзують" чоловіків, які відмовляються стати на захист власної країни. Під такими постами можна знайти безліч коментарів, часом доходить і до дискусій.

Читайте також:
Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині Повітряні сили наразі не підтверджують застосування РФ нових бомб ФАБ-3000 на Харківщині
В Україні 60% випадків домашного насильства вчиняють військові, багатьом з них потрібна психологічна допомога, – очільник МВС В Україні 60% випадків домашного насильства вчиняють військові, багатьом з них потрібна психологічна допомога, – очільник МВС
ЗМІ повідомили, яку військову допомогу Південна Корея може надати Україні ЗМІ повідомили, яку військову допомогу Південна Корея може надати Україні
Демобілізація в Україні наразі неможлива, – очільник МВС Демобілізація в Україні наразі неможлива, – очільник МВС