USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Розстріл родини у Волновасі: Прокуратура почала розслідування

Озброєні люди вимагали, щоб родина звільнила будинок для проживання одного з підрозділів російської армії
Розстріляна сім'я у Волновасі_2

Наталя та Андрій Капканець, разом з дітьми. Їх розстріляли окупанти

Джерело: відкриті джерела

Донецька обласна прокуратура розпочала розслідування за фактом вбивства озброєними військовими РФ в тимчасово окупованій Волновасі дев’яти цивільних людей, серед яких двоє дітей. Про це поінформували у Донецькій обласній прокуратурі.

"Розстріляли сплячу родину – розпочато розслідування за фактом вбивства в окупованій Волновасі дев'яти цивільних, серед яких двоє дітей… Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни ч. 2 ст. 438 КК України", – йдеться у повідомленні.

У ході моніторингу медіапростору прокурори виявили інформацію про вбивство представниками збройних формувань РФ родини у тимчасово окупованому місті Волноваха.

Наталя та Андрій Капканець, разом з дітьми. Їх розстріляли окупанти
Джерело: відкриті джерела

Слідство встановило, що у жовтні 2023 року до приватного домоволодіння прийшли особи кавказької зовнішності, одягнуті у військову форму. Озброєні люди вимагали, щоб родина, яка у ньому мешкала, звільнила будинок для проживання одного з підрозділів російської армії.

Отримавши від 53-річного господаря відмову, нападники пригрозили членам його сім’ї фізичною розправою та пішли.

"27 жовтня представники збройних формувань РФ повернулись до помешкання та, застосувавши вогнепальну зброю, розстріляли усіх дев'ятьох членів родини, які на той момент вже спали. Серед вбитих – троє жінок та двоє малолітніх дітей 2014-го й 2018 років народження", – уточнили в прокуратурі.

Наразі досудове розслідування триває. Максимальне покарання за вказаний злочин – довічне позбавлення волі.

Нагадаємо, подія сталася у п'ятницю, 27 жовтня. Свідчення сусідів UWN описував тут.

Читайте також:
Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення Росію не виключають з ОБСЄ: В організації дали пояснення
Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм Глядачів можуть допустити на трибуни спортивних змагань: В Україні розробляють механізм
Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією Кабмін схвалив два документи для функціонування Міжнародного реєстру збитків, завданих Росією
На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу