USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50
Втрати орків: 4 9 5 0 7 0 (+1380)
USD
НБУ
39.43
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.75
Готівка
43.50

У Волновасі окупанти розстріляли сім'ю з дев'ятьох людей, у тому числі маленьких дітей, – ЗМІ

Чеченець хотів "віджати" будинок
Волноваха
Джерело: відкриті джерела

В окупованій Волновасі Донецької області кадирівці розстріляли сім'ю з дев'ятьох людей. Про це повідомив журналіст Денис Казанський

За його даними, вбита родина на прізвище "Капканець". Вони зібралися разом на сімейне свято.

"Місцева мешканка Наталя Горкун відзначала день народження. Напередодні її зять Андрій Капканець посварився з кадирівцями, які намагалися віджати його будинок. Кадирівці вирішили помститися. Увірвалися прямо в розпал сімейного застілля і вбили всіх, хто був присутнім, включаючи маленьких дітей", – зазначив Казанський.

Ще деталі звірства

За даними росЗМІ, все це сталося у п'ятницю, 27 жовтня. У будинку жили чоловік та дружина – Наталія та Андрій, а також їхні діти – учениця молодших класів Настя та 4-річний Микита.

"Вбивство скоїв військовослужбовець ЗС РФ. З чоловіком Наталки він щось не поділив. Відразу приїхала верхівка, і вони почали намагатися приховати все, сусідам сказали – мовчати", – розповів знайомий сім'ї.

"У їхньої свекрухи був у п'ятницю день народження, а вночі всіх убили. Вчора їх почали шукати родичі, викликали поліцію, розкрили хату, а всі вони вбиті", – розповіли ще одні сусіди вбитих.

"Всі вбиті у голову. На ліжках. Будинок залили водою, мабуть, щоб приховати докази. Усі сусіди кажуть, що вбивці військові. Ніхто не затриманий, усім тепер страшно", – сказав сусід сім'ї.

Нагадаємо, ми писали, що 15 років тюрми отримав бойовик, причетний до катувань мирних жителів лівобережної Херсонщини.

Читайте також:
Кожне рішення Заходу про допомогу ухвалюється з запізненням на рік, - Зеленський Кожне рішення Заходу про допомогу ухвалюється з запізненням на рік, - Зеленський
Росія розпочала пропагандистську кампанію серед німецькомовних і закликає воювати в Україні Росія розпочала пропагандистську кампанію серед німецькомовних і закликає воювати в Україні
Націоналізація Націоналізація "покинутого" житла на ТОТ України: РФ хоче вкрасти понад 13 тисяч домівок
Направлення на ВЛК можуть з'явитись в додатку Направлення на ВЛК можуть з'явитись в додатку "Резерв+"