USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Розкрадання понад 88 млн гривень при реконструкції адмінбудівлі: Ексголова ДМС отримав підозру

Йдеться про будівлю у центрі Києва, яку Державна міграційна служба отримала у 2015 році для облаштування в ній центрального офісу
гроші розкрадання
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Ексголова Державної міграційної служби (ДМС) отримав підозру в заволодінні бюджетними коштами на суму понад 88 млн гривень. Про це інформує пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Слідство встановило, що у 2015 році ДМС України отримала від держави будівлю у центрі Києва для облаштування в ній центрального офісу.

"Бізнесмен, який тривалий час перебував у "дружніх" стосунках із представниками ДМС та іншими можновладцями, організував тривалу схему розкрадання бюджетних коштів під час реконструкції зазначеної будівлі з використанням підконтрольних осіб у структурі міграційної служби", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, для реалізації злочинного задуму він вступив у змову з тодішніми головою Державної міграційної служби і начальником Управління ресурсно-господарського забезпечення та капітального будівництва ДМС, а потім і із заступником голови Державної міграційної служби, які замість належного виконання своїх обов’язків заволоділи коштами, виділеними на облаштування будівлі.

Зокрема, ексголова ДМС сприяв бізнесмену в укладанні договорів із підконтрольними йому компаніями щодо виконання проєктних та будівельних робіт шляхом спотворення результатів торгів і забезпечив здійснення оплати за невиконані роботи та ненадані послуги.

"Злочинна група протягом кількох років заволодівала бюджетними коштами шляхом завищення вартості та обсягів виконаних робіт. Як наслідок, реконструкцію будівлі центрального офісу ДМС так і не завершили, комп’ютерні комплекси із відповідним програмним забезпеченням існують лише на папері, а відповідальні за реконструкцію компанії згорнулись", – зазначили в САП.

У результаті реалізації схеми бюджету заподіяно збитків на суму понад 88 мільйонів гривень.

За даними ЗМІ, йдеться про Максима Соколюка, який очолював службу з 2015-го по 2021 рік.

Раніше правоохоронці оголосили підозру посадовцю Міністерства оборони України, оскільки вважають його причетним до розкрадання 5 млн гривень при будівництві казарм для ЗСУ.

Читайте також:
У розкраданні 138 млн грн, виділених на потреби армії, підозрюють 30 службовців У розкраданні 138 млн грн, виділених на потреби армії, підозрюють 30 службовців
Хабар в Офісі генпрокурора: Одному з прокурорів обрали запобіжний захід Хабар в Офісі генпрокурора: Одному з прокурорів обрали запобіжний захід
Понад 14 млн грн збитків під час ремонту дороги: Директор Понад 14 млн грн збитків під час ремонту дороги: Директор "Київавтодору" отримав підозру
"Слуга народу" Задорожній прокоментував отримання підозри за відкати на ремонтах інфраструктурних об’єктів