USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10
Втрати орків: 4 0 9 0 1 0 (+770)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10

Росіяни заявили, що захопили Мар’їнку: В ISW спростували

Генштаб ЗСУ повідомив, що російські війська провели невдалий штурм поблизу Мар’їнки та Новомихайлівки
Мар'їнка
Мар'їнка
Джерело: відкриті джерела

Російські військові оглядачі заявили, що з 1 грудня війська РФ повністю контролюють Мар’їнку. Американський Інститут вивчення війни (ISW) уточнив, що не всю.

Геолокаційні кадри, опубліковані 1 грудня, показують, що російські війська просунулися далі в західну Мар’їнку (безпосередньо на захід від міста Донецьк). В ISW зауважують, що дані геолокації вказують на те, що російські сили контролюють близько 74 відсотків Мар’їнки.

Втім, навіть ті російські блогери, які вважають повідомлення про взяття Мар’їнки "передчасними", ведуть мову про 90–95%.

Речник російського Південного угруповання військ Вадим Астафєєв заявив, що російські війська відбили дві українські атаки поблизу Мар’їнки. Тим часом Генштаб ЗСУ повідомив, що російські війська провели невдалий штурм поблизу Мар’їнки та Новомихайлівки.

Мар’їнка хронічно має прифронтовий статус ще від 2014 року. Місто неодноразово переходило з рук в руки і за час бойових дій було зруйноване майже вщент.

Раніше

Аналітики ISW також зазначили, що окупанти брешуть про "активну оборону" в Авдіївці.

Зокрема, міністр оборони Сергій Шойгу заявив, що наступальні дії в Україні – це частина "активної оборони". За даними аналітиків, таким чином він намагається зменшити сподівання стосовно здатності окупаційних сил досягти важливих успіхів.

Читайте також:
КНДР відправила Росії вже півтора мільйона боєприпасів, - ГУР КНДР відправила Росії вже півтора мільйона боєприпасів, - ГУР
Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом! Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом!
Українські військові збили модернізований російський А-50У Українські військові збили модернізований російський А-50У
В Україні з’являться тимчасові посвідчення громадянина В Україні з’являться тимчасові посвідчення громадянина