USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10
Втрати орків: 4 0 9 0 1 0 (+770)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10

Окупанти брешуть про "активну оборону" в Авдіївці, – ISW

У міноборони РФ невпевнені в здатності своїх військ трансформувати досягнення тактичного рівня в оперативно значущі успіхи
Авдіївка
Джерело: АрміяInform

Російське міноборони бреше про "активну оборону" окупантів в районі Авдіївки Донецької області, щоб приховати відсутність прогресу своїх військ. Про це заявили аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) у своєму звіті.

"Російські офіційні особи навмисно вводять в оману, називаючи ці наступальні дії частиною "активної оборони", – йдеться в повідомленні.

Зокрема, міністр оборони Сергій Шойгу сказав, що наступальні дії в Україні – це частина "активної оборони". Він намагається зменшити сподівання стосовно здатності окупаційних сил досягти важливих успіхів.

У ISW нагадали, що, за словами голови російського міноборони, росіяни захоплюють "більш вигідні" позиції. 

Аналітики вважають, що російське командування мало б переслідувати певну оперативну мету, якби воно відкрито заявило, що намагається захопити Авдіївку. Проте в міноборони РФ невпевнені в здатності своїх військ трансформувати досягнення тактичного рівня в оперативно значущі успіхи.

Раніше

27 листопада повідомлялося, що окупанти захопили частину промзони в Авдіївці.

В ISW тоді зазначили, що на відео з геолокацією за 26 листопада видно, як російська бронетехніка атакує українські позиції в північній частині промзони на південно-східній околиці Авдіївки.

Читайте також:
Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом! Анатомія лютневої люті, або Ми переможемо тільки разом!
Українські військові збили модернізований російський А-50У Українські військові збили модернізований російський А-50У
В Україні з’являться тимчасові посвідчення громадянина В Україні з’являться тимчасові посвідчення громадянина
Росія планує у 2024 році виготовити понад 2,7 млн боєприпасів, – розвідка Росія планує у 2024 році виготовити понад 2,7 млн боєприпасів, – розвідка