USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 2 0 0 (+480)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

Росіяни ненавидять США більше, ніж Україну та Євросоюз: Результати опитування

17% опитаних росіян добре ставляться до України
росіяни опитування ЗМІ
Джерело: відкриті джерела

Більшість росіян негативно ставляться до Сполучених Штатів, Європейського Союзу та України. Натомість позитивні оцінки дають Китаю, Індії та Туреччині. Про це свідчать результати опитування незалежного "Левада-Центру".

Зокрема, за даними опитування, у березні 2023 року ставлення російських громадян до США залишається переважно негативним. Частка позитивних оцінок становила у лютому 14% (у листопаді 2022 року – 18%) респондентів, негативних – 73% (як і у листопаді).

Частка позитивних оцінок щодо України продовжує знижуватися: 17% опитаних ставляться добре (у листопаді – 20%), 69% – погано (у листопаді – 70%). Ставлення до Європейського Союзу також залишається негативним. 18% (у листопаді – 21%) респондентів ставляться до ЄС добре, погано – 69% (у листопаді – 68%).

Джерело: відкриті джерела

Опитування "Левада-Центру" проведено 21–28 лютого 2023 року серед 1626 осіб. Дослідження проводиться вдома у респондента шляхом особистого інтерв'ю. Статистична похибка (імовірність 0,95) не перевищує 3,4%.

Раніше

Київський міжнародний інститут соціології провів опитування щодо того, чи підтримують українці удари по території Росії.

Більшість українців вважають удари по території Росії необхідними. З такою пропозицією погоджується 90% респондентів.

В той же час є певна відмінність у поглядах, які саме об’єкти потрібно вражати ударами: 38% вважають, що завдавати ударів необхідно лише по військових об’єктах, а 39% говорять про військові об’єкти та об’єкти енергетичної інфраструктури. 

13% респондентів вважають що удари мають завдаватися взагалі по всіх об’єктах, в т. ч. по населенню, як це робить сама Росія. І лише 7% опитаних не підтримують завдання ударів по РФ.

Читайте також:
Кулеба спростував чутки, що посланець Китаю закликав Європу визнати російськими території України Кулеба спростував чутки, що посланець Китаю закликав Європу визнати російськими території України
Для української розвідки під час операції в Бєлгородській області зібрали цінну інформацію, – ГУР Для української розвідки під час операції в Бєлгородській області зібрали цінну інформацію, – ГУР
Міжнародні правники ухвалили резолюцію із закликом про створення спецтрибуналу проти Росії Міжнародні правники ухвалили резолюцію із закликом про створення спецтрибуналу проти Росії
Українські військові у Німеччині розпочали навчання на танках Abrams, – Пентагон Українські військові у Німеччині розпочали навчання на танках Abrams, – Пентагон