USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

90% українців підтримують удари по території Росії, – опитування

38% вважають, що завдавати ударів необхідно лише по військових об’єктах
Кремль горить
Джерело: відкриті джерела

Більшість українців вважають удари по території Росії необхідними. З такою пропозицією погоджується 90% респондентів. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

В той же час є певна відмінність у поглядах, які саме об’єкти потрібно вражати ударами: 38% вважають, що завдавати ударів необхідно лише по військових об’єктах, а 39% говорять про військові об’єкти та об’єкти енергетичної інфраструктури. 

13% респондентів вважають що удари мають завдаватися взагалі по всіх об’єктах, в т. ч. по населенню, як це робить сама Росія. І лише 7% опитаних не підтримують завдання ударів по РФ.

Джерело: Київський міжнародний інститут соціології

На графіку нижче дані наведені в регіональному вимірі. У всіх регіонах України абсолютна більшість (89–92%) підтримують завдання ударів по території Росії.

Джерело: Київський міжнародний інститут соціології

Також на графіку наведені результати, як ставляться до ударів респонденти залежно від їх готовності до територіальних поступок в обмін на мир. Навіть серед опитаних, які готові до поступок, 79% вважають, що необхідно завдавати ударів по території Росії.

Джерело: Київський міжнародний інститут соціології

Раніше агентство Thekuskt CNC провело опитування, згідно з яким у випадку ядерного удару 89% українців все одно хочуть продовжувати боротьбу.

Читайте також:
На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу
Ситуація на фронті та удари РФ по енергетиці: Що очікують українці взимку. Опитування Ситуація на фронті та удари РФ по енергетиці: Що очікують українці взимку. Опитування
Люди, міцніші за сталь. Історія перша:  Люди, міцніші за сталь. Історія перша: "В останні дні перед полоном думок, що ми залишимося живими, не було"
СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії