USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90
Втрати орків: 4 5 6 0 5 0 (+710)
USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90

Росія терміново перекинула на фронт новосформовану армію, – британська розвідка

В окупантів відчувається брак резервів
російська армія
Джерело: відкриті джерела

Росія терміново перекинула новосформовану 25-ту армію на фронт. Мова може йти про його Луганську частину, повідомляє у Twitter Міністерство оборони Великої Британії.

За даними британської розвідки, окупанти були вимушені це зробити через брак резервів.

У зведенні йдеться, що в оголошеннях про набір військовослужбовців до 25-ї армії ще місяць тому стверджувалося, що вона буде розгорнута в Україні тільки з грудня 2023 року.

Тож не виключено, що підрозділи цієї армії були терміново введені в бій, у тому числі через те, що Росія продовжує боротися із надмірно розтягнутими силами на фронті. Україна ж продовжує контрнаступ на трьох різних напрямках.

"Проте існує також реальна ймовірність того, що Росія спробує використати частини 25-ї армії для відновлення незадіяних резервних сил на театрі військових дій, щоб надати командирам більшу оперативну гнучкість", – зазначають у британській розвідці.

Нагадаємо, ми писали, що на тимчасово окупованих територіях України та у РФ може бути масова примусова мобілізація. Цифри коливаються до 700 тис. осіб.

Росія з початку 2022 року на тимчасово окупованих територіях України примусово мобілізувала до своєї армії від 55 тисяч до 60 тисяч чоловіків.

Читайте також:
Палата представників США оприлюднила текст законопроєктів про допомогу партнерам. Україні передбачено 61 млрд доларів Палата представників США оприлюднила текст законопроєктів про допомогу партнерам. Україні передбачено 61 млрд доларів
Засуджені зможуть служити не тільки на посадах рядових, а щодо служби засуджених корупціонерів триває дискусія, – Шуляк Засуджені зможуть служити не тільки на посадах рядових, а щодо служби засуджених корупціонерів триває дискусія, – Шуляк
Вихід на світовий ринок: Український виробник військових рацій Himera отримав постачальника в США Вихід на світовий ринок: Український виробник військових рацій Himera отримав постачальника в США
Влітку ЗСУ зможуть отримати український дрон Влітку ЗСУ зможуть отримати український дрон "Шмавік", який є аналогом китайського DJI Mavic. Які переваги вітчизяного коптера та скільки коштує?