USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

"Резерв+" помилково показав, що ви у розшуку: Що робити

У такому разі варто звернутись до ТЦК або ж до технічної підтримки
Резерв+
Джерело: Міністерство оборони України

У застосунку "Резерв+" вже оновили дані 415 тисяч військовозобов’язаних. Про це в ефірі телемарафону повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформації і цифровізації Катерина Черногоренко.

"Тобто на сьогодні можна констатувати, що цифровізація в Україні доводить свою популярність і наші громадяни цінують зручність і сервісність, а ми в Міністерстві оборони будемо робити все, щоб запускати все більше і більше таких крутих зручних сервісів", – каже вона.

Також зазначається, що найближчим часом у застосунку "Резерв+" з’явиться QR-код. Його можна буде предʼявити на блокпостах і після зчитування QR-коду можна буде перевірити, чи достовірна верифікована інформація.

Що робити, якщо додаток показав, що ви у розшуку?

Черногоренко заявила, що така ситуація можлива. Тут варто враховувати людський фактор. 

У такому разі варто звернутись до ТЦК або ж до технічної підтримки.

"Ми запустили можливість надавати запити до нашої технічної підтримки щодо таких ситуацій. Ми зараз знаходимось в розробці додаткового функціоналу, де можна буде дистанційно звернутися за виправленням даних не маючи візит до ТЦК СП, це буде дуже зручна історія, коли не треба буде ходити знімати себе з розшуку, якщо це було здійснено помилково. Ми розуміємо, що це людський фактор, ТЦК СП може теж помилятися, але завдяки тому, що людина бачить по собі фактичний статус, ми можемо ці помилки швидко виправляти", – пояснює заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформації і цифровізації.

Закон про мобілізацію

18 травня в Україні запрацював новий закон про мобілізацію

Тепер усі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 календарних днів зобов’язані оновити дані стосовно свого місця перебування. А вручення повістки буде вважатися здійсненим тоді, коли Територіальний центр комплектування надішле документ на останню відому адресу, за якою зареєстрована особа.

На облік будуть братися громадяни із 17 років. Виняток – особи, які відбувають покарання. 

Як працює додаток "Резерв+"?

Він надає можливість оперативного оновлення даних і доступу до інформації в реєстрі "Оберіг" та став доступним для скачування на смартфонах через App Store і Google Play Market з 18 травня.

Технічна команда працює 24/7, виправляє всі помилки та реагує на зауваження.

Читайте також:
ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку
На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві
Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси
Встановлено особу військового, якому відрізали голову на Донеччині Встановлено особу військового, якому відрізали голову на Донеччині