USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Засідання Ради міністрів закордонних справ Євросоюзу відбудеться в Києві, – Боррель

Візит дасть можливість на місці ознайомитися з ситуацією в Україні
Боррель

Головний дипломат ЄС Жозеп Боррель

Джерело: відкриті джерела


Рада міністрів ЄС із закордонних справ невдовзі проведе засідання в Києві. Це дасть можливість на місці ознайомитися з ситуацією в Україні. Про це оголосив Верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики й безпеки Жозеп Боррель під час пресконференції у Нью-Йорку, передає "Суспільне".

"Я можу повідомити, що ми проведемо зустріч міністрів закордонних справ у Києві вже незабаром. Я поки що не називатиму конкретні дати, але це відбудеться невдовзі", – цитують Борреля у виданні.

Раніше італійське видання ANSA із посиланням на джерела повідомляло, що наступне засідання Ради Європейського Союзу із закордонних справ відбудеться в українській столиці на початку жовтня.

У виданні уточнювали, що намір зустрічі полягає в тому, щоб йти шляхом "політичної інтеграції", продемонструвати підтримку ЄС у критичній фазі для України, яка переживає труднощі на фронті контрнаступу, і підбити підсумки деяких критичних досьє, таких як збільшення військової допомоги та подальше посилення санкцій, зокрема щодо ухилення від них Росією, особливо у сфері високих технологій.

Раніше ми також писали, що наприкінці вересня на Генасамблеї ООН може бути зустріч щодо миру в Україні.

Зазначалося, що напередодні Верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики й безпеки Жозеп Боррель заявив, що "йде робота" над зустріччю "високого рівня" щодо питання миру в Україні. 

Ця зустріч, можливо, відбудеться під час тижня високого рівня Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй наприкінці вересня.

Читайте також:
Позиція сили, заморожування війни РФ проти України – не відповідь і Росія обрала війну, а не дипломатію. Головні тези першого дня Саміту миру в Швейцарії Позиція сили, заморожування війни РФ проти України – не відповідь і Росія обрала війну, а не дипломатію. Головні тези першого дня Саміту миру в Швейцарії
Бійці Бійці "Азову" в Серебрянському лісі вибили окупантів з деяких позицій
Усе, про що домовимося, буде частиною миротворчого процесу, - Зеленський на Саміті миру Усе, про що домовимося, буде частиною миротворчого процесу, - Зеленський на Саміті миру
Саміт миру офіційно відкрито: Зеленський і Амгерд виступили на першій пресконференції. Відео Саміт миру офіційно відкрито: Зеленський і Амгерд виступили на першій пресконференції. Відео