USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

Президент Чехії Павел: у нас лишилося мало варіантів для військової допомоги Україні

Чехи допомагали Україні як могли
Петр Павел
Петр Павел
Джерело: відкриті джерела

Чехія допомагала Україні з поставками озброєнь як могла, але у неї вже залишилося не так багато варіантів для подальшої допомоги. Про це в інтерв'ю Süddeutsche Zeitung сказав президент країни Петр Павел.

За його словами, Чехія вже надала Україні все, що могла. Залишаються ще певні можливості у сфері протиповітряної оборони та боєприпасів, для яких у країні є виробничі потужності, але є проблема браку робочих рук і низького рівня безробіття.

"Робочу силу тут важко знайти. Але є можливості, наприклад, у вигляді робітників з України", – сказав Павел.

Президент Чехії також відзначив ідею передачі Україні танків Leopard 2, назвавши це хорошим кроком.

"Для успішного наступу українцям зараз потрібні танки, бронемашини, артилерія, засоби протиповітряної оборони і багато-багато боєприпасів", – уточнив він.

"Також допоможуть винищувачі МіГ-29, які перейдуть з Польщі та Словаччини до України. Кожен літак має значення. Мені бракує уяви, що ми можемо зробити далі", – додав президент Чехії. 

Раніше

На початку березня Петр Павел склав присягу президента Чехії. Хто він такий та чому його президентство важливе для України?

Читайте також:
Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт Нацгвардії хочуть дозволити зупиняти авто та застосовувати електрошокери до громадян: Підтримано за основу законопроєкт
Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій Рада створила ТСК з питань облаштування фортифікацій
Морські дрони Sea Baby оснастили системами Морські дрони Sea Baby оснастили системами "Град"
Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години Рада провалила законопроєкт, який мав запровадити штрафи за порушення комендантської години