USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 7 9 5 0 (+1150)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Президент Болгарії наклав вето на надання Україні старих бронетранспортерів

У причинах вето вказано те, що депутати недостатньо ознайомлені з конкретними параметрами передачі
Румен Радев
Румен Радев
Джерело: відкриті джерела

Президент Болгарії Румен Радев повернув на нове обговорення в парламенті закон про ратифікацію угоди, згідно з якою країна безоплатно надає Україні бронетранспортери. Про це повідомляє видання Nova.bg.

У причинах вето ідеться про те, що парламентарі недостатньо ознайомлені з конкретними параметрами передачі. Болгарський президент вважає, що через це депутати не мали можливості об'єктивно оцінити, чи є надана техніка застарілою та необхідною.

Радев наголосив, що не були враховані ні завдання воєнного часу, покладені на МВС, ні потреби головних управлінь прикордонної поліції та пожежної безпеки і безпеки населення.

За його словами, надана Україні броньована транспортна техніка могла б бути використана саме для охорони болгарського кордону та надання допомоги населенню у разі катастроф і нещасних випадків, у тому числі у важкодоступних районах.

"Я керуюся переконанням, що безпека, здоров'я і життя болгарських громадян мають бути першочерговим пріоритетом", – зазначив Радев.

Тепер документ буде повернуто до парламенту, який має право схвалити його без змін і відправити на подальше обговорення.

Раніше Софія офіційно схвалила передачу Україні ракет С-300.

Тоді зазначалося, що Болгарія поставить Києву тільки ракети С-300, а не ракетні системи. Бо вони визнані непридатними до експлуатації.

Читайте також:
Середня зарплата в Україні зросла на 16,7%: У Держстаті розповіли, кому платять більше Середня зарплата в Україні зросла на 16,7%: У Держстаті розповіли, кому платять більше
Франція не відправлятиме в Україну війська в найближчому майбутньому, - Макрон Франція не відправлятиме в Україну війська в найближчому майбутньому, - Макрон
Telegram вживатиме заходів щодо Telegram вживатиме заходів щодо "проблемних каналів", на які вказала українська влада
Лежали майже рік: Міноборони під час аудиту виявило на складах майже 30 тисяч турнікетів Лежали майже рік: Міноборони під час аудиту виявило на складах майже 30 тисяч турнікетів