USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Польські перевізники хочуть блокувати пункти пропуску на кордоні з Україною. Більшість їхніх вимог виконати неможливо, – Деркач

Україна вже ініціювала зустріч з Польщею та Єврокомісією через можливе перекриття кордону
Українсько-польський кордон
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

3 листопада польські перевізники планують розпочати страйк на українському кордоні. Через це польсько-український кордон можуть перекрити до кінця року. Втім, якщо раніше поляки обмежувались одним пунктом пропуску, то тепер планують перекрити усі наявні в’їзди з України. Але переважна більшість вимог польських перевізників, через які вони планують заблокувати низку пунктів пропуску на україно-польському кордоні, не може бути виконаною. Про це заявив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна".

Чого вимагають польські перевізники?

За словами Деркача, вимога повернутись до системи видачі дозволів для роботи в Євросоюзі українським перевізникам є нереалістичною.

"Наразі між Україною та ЄС діє угода, згідно з якою українські перевізники їздять без дозволів в країнах ЄС. Угода про лібералізацію вантажних перевезень, згідно з якою це відбувається, діє до кінця червня 2024 року. І тут важливо розуміти, що угода діє у два боки – тобто, що наші перевізники їздять без дозволів, що європейські перевізники їдуть в Україну з такими ж умовами. Тобто скасувати дію угоди на рівні уряду Польщі просто неможливо", – зазначив чиновник.

За його словами, такі вимоги польські перевізники висувають уже не вперше. На думку заступника міністра, можливо, озвучуючи таку вимогу, вони хочуть закласти підґрунтя на наступний рік і вплинути на перемовини щодо її продовження.

За словами Деркача, сьогодні польські перевізники є найбільшими гравцями в галузі вантажних перевезень у Європі. В загальному об’ємі транспортних засобів (ТЗ), які виконують вантажні перевезення в Європі, на Польщу припадає більш ніж половина. Тоді як українські перевізники переважно здійснюють перевезення з України і в Україну, а не між країнами Європи.

"Вони жодним чином не можуть здійснювати вплив на вантажні тарифи, обвалюючи їх, як дехто намагається стверджувати", – наголосив Деркач.

Дивною, за його словами, є і вимога посилення правил перевезення за ЄКМТ (спеціальний багатосторонній дозвіл, який дає можливість здійснювати перевезення протягом року, що є учасниками системи квот ЄКМТ – ІФ-У).

Зазначається, що правила, відповідно до яких здійснюються перевезення, розповсюджуються абсолютно до всіх перевізників країн учасниць – членів ЄКМТ.

"Ці правила затверджено давно, доступ до отримання дозволів мають ті перевізники, у яких транспортні засоби Євро-5 та Євро-6. І якщо говорити про правила розподілу цих дозволів, то в Україні це проходить через конкурс і правила до перевізників є жорсткими. Тобто немає такої ситуації, коли українські перевізники щось порушують відповідно до перевезень за ЄКМТ", – йдеться у повідомленні.

Запровадження окремої черги, за словами заступника міністра, буде нечесним не тільки по відношенню до українських, але і до перевізників інших країн.

"На кордоні у нас немає окремо виділеної черги для українських водіїв – їдуть всі, хто зареєструвався. Через територію України також їздять перевізники з Туреччини, інших країн. Якщо запровадити окрему чергу – вони будуть чекати, поки не проїдуть ТЗ з номерами Євросоюзу? Так само немає окремої черги для українських вантажівок у жодній країні ЄС", – зауважує Деркач.

Що стосується окремих черг для порожніх фур, то на сьогодні на кордоні з Польщею їх пропускають два пункти "Устилуг – Зосин" і "Ніжанковичі – Мальховіце".

"Відкриття додаткових ПП для проїзду лише пустих ТЗ нереально, тому що Україна зацікавлена в тому, щоб як можна більше ПП працювали на виїзд завантажених автомобілів, що сприяло б збільшенню об’ємів експорту і зміцнювало нашу економіку", – сказав заступник міністра.

Натомість, за його словами, для пропуску порожніх транспортних засобів може бути відкритий ПП "Угринів – Долгобичув", що пропонувалось польській стороні.

Щодо вимоги відкрити систему "Шлях" для польських перевізників, він також зазначив, що польським перевізникам не потрібно реєструватись в цій системі.

Що відомо про ситуацію на кордоні з Польщею?

Напередодні з’явилася інформація, що польсько-український кордон можуть перекрити до кінця року. Серед причин страйків польські перевізники називали надмірну конкуренцію після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та країнами Євросоюзу.

Зазначалося, що перші збори учасників вже узгоджені з місцевою владою поблизу пункту пропуску "Корчова" на 10-ту ранку 3 листопада.

Сьогодні вранці ми писали, що Україна ініціювала зустріч з Польщею та Єврокомісією через можливе перекриття кордону. На ній хочуть обговорити питання з виконанням меморандумів про пропускну спроможність українсько-польських пунктів пропуску.

Ключовою метою цього заходу має бути напрацювання спільних рішень, які допоможуть збільшити пропускну спроможність та забезпечити стабільну роботу кордону, додали в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури.

Читайте також:
Прем'єр Польщі Туск заявив про ворожу агентуру серед російських та білоруських айтівців Прем'єр Польщі Туск заявив про ворожу агентуру серед російських та білоруських айтівців
З'явився проєкт комюніке Саміту миру у Швейцарії: Він ґрунтується на трьох аспектах З'явився проєкт комюніке Саміту миру у Швейцарії: Він ґрунтується на трьох аспектах
Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС
Європол ліквідував міжнародну мережу пропаганди тероризму: Небезпечні сервери вилучили зокрема в Україні Європол ліквідував міжнародну мережу пропаганди тероризму: Небезпечні сервери вилучили зокрема в Україні