USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Планували підірвати потяги зі зброєю та гуманітаркою. У Польщі викрили мережу російських агентів

Це найбільша шпигунська мережа в історії сучасної країни
Російський шпигун
Джерело: відкриті джерела

Правоохоронці Польщі розкрили масштабну мережу російських агентів. Вони планували вчиняти диверсії на залізниці і підривати потяги, що прямують в Україну зі зброєю та гуманітарною допомогою. Про це повідомляє Gazeta Polska.

За даними видання, агентурну мережу створили на початку 2023 року. Диверсанти отримували вказівки з Москви напряму. Оплата ж надавалася у криптовалюті.

Зазначимо, йдеться про шпигунів, яких затримали у березні цього року. Тоді викрили дев'ять учасників шпигунської мережі. Шестеро з них затримані. За словами польських чиновників, тягнути із затриманням могло коштувати країні і Україні потягів із західним озброєнням.

Новини за темою: Росія намагається відновити шпигунську мережу у Європі, щоб завадити постачанню зброї, – Politico

"З цієї причини перші арешти були саме у той час, а не якийсь інший. Ризик атак був надто великий для того, щоб продовжувати спостерігати за діями групи", – заявив анонімний співрозмовник, знайомий з матеріалами справи.

Викрита мережа вважається найбільшою з подібних у сучасній історії Польщі.

Раніше ми писали, що у Німеччині діє мережа проросійських агентів, які намагаються добитися зміни курсу влади щодо підтримки України у війні проти РФ.

Читайте також:
Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення
"Це фейкові новини", - так Трамп прокоментував інформацію про те, що його перемога на виборах буде вигідна РФ
В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом
Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю