USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

Партнерство телеканалу Ukraine World News, мережі зарядних станцій QUICK POWER та ПФЛ України урочисто стартувало!

ПФЛ України
Джерело: ПФЛ України

На стадіоні "Лівий берег" у передмісті Києва пройшли урочистості, присвячені партнерству телеканалу Ukraine World News, мережі зарядних станцій QUICK POWER та Професіональної футбольної ліги України. Як зазначає кореспондент UWN Андрій Матвіїв, вони відбулися прямо перед матчем в рамках Першої ліги між командами "Лівий берег" та МФК "Металург". Головний редактор телеканалу UWN Сергій Харченко та директор мережі QUICK POWER Артем Марцифей на знак початку співпраці отримали з рук президента ПФЛ Олександра Каденка символічні футболки. 

Довідка

Професіональна футбольна ліга України, партнером якої відтепер є телеканал UWN і мережа заправних станцій QUICK POWER, займається організацією матчів у Першій і Другій лігах чемпіонату України з футболу. 

Сергій Харченко – головний редактор телеканалу UWN

"Для каналу це велика честь, саме сьогодні ми тут і на таких матчах ми будемо ще цілий рік, тому що будемо підтримувати ПФЛ протягом усього сезону. Подивіться на цю атмосферу, на цих гравців – вони всі налаштовані на перемогу, і ми разом з ними налаштовані на перемогу. Перемога має бути частиною нашого життя, тому що ми країна переможців.

Спорт важливий для нас, для всіх наших глядачів, читачів, бо він допомагає людям трошки перепочити і трошки накопичити нових сил для того, щоб боротися, щоб не здатися. Це, мабуть, головна така місія, чому спорт зараз важливий, чому його важливо підтримувати попри всі розмови, що зараз спорт не на часі. Спорт на часі, бо він виховує майбутніх переможців і виховує наш народ до боротьби і до нових звершень".

Артем Марцифей – директор мережі зарядних станцій QUICK POWER:

"У держави зараз є пріоритетні у сьогоднішніх реаліях питання і тому бізнес має включатися і відігравати ключові ролі в допомозі спорту".

Олександр Каденко – президент професіональної ліги України з футболу:

"Дякуючи нашим Збройним силам України, ми дійсно трохи стабілізувалися, команди більш стали впевнені, більш стабільні і сподіваємося, що з найближчою перемогою ми будемо далі розвиватися і виходити на вищий рівень.

 

Теги: спорт
Читайте також:
Як росіяни вкрали футбольну історію українських залізничників. Розмова з керівником київського Як росіяни вкрали футбольну історію українських залізничників. Розмова з керівником київського "Локомотива" Олександром Єгоровим
Жіноча збірна України з фехтування на шпагах кваліфікувалася на Олімпіаду Жіноча збірна України з фехтування на шпагах кваліфікувалася на Олімпіаду
Українська військова ліга стартувала. Розмова із президентом УВЛ Святославом Сиротою Українська військова ліга стартувала. Розмова із президентом УВЛ Святославом Сиротою
Стрибнув на 228 метрів: Український стрибун на лижах Марусяк встановив новий національний рекорд Стрибнув на 228 метрів: Український стрибун на лижах Марусяк встановив новий національний рекорд