USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 7 8 3 0 (+870)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

OpenAI заборонила використовувати її ШІ в політичних кампаніях і передвиборчих перегонах

Заборонено використовувати інструменти OpenAI, щоб перешкоджати голосуванню або спотворювати процес голосування
OpenAI
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Компанія OpenAI оновила свої правила та заборонила користувачам і розробникам застосовувати її інструменти у виборчих кампаніях та лобіюванні. Про це повідомлено у блозі OpenAI.

Відповідно до оновлень, користувачам і розробникам інструментів ChatGPT, Dall-e та інших інструментів OpenAI тепер заборонено використовувати інструменти компанії, щоб видавати себе за кандидатів або органи місцевого самоврядування. Заборонено використовувати інструменти OpenAI для виборчих кампаній або лобіювання, щоб перешкоджати голосуванню або спотворювати процес голосування.

"Захист чесності виборів вимагає співпраці з усіх куточків демократичного процесу, і ми хочемо переконатися, що наші технології не використовуються таким чином, щоб підірвати цей процес", – йдеться у дописі.

OpenAI зазначила, що почне застосувати криптографічний стандарт для кодування інформації про походження зображень, створених за допомогою інструменту Dall-E 3.

Компанія також заявила, що випустить інструмент виявлення зображень, за допомогою якого люди зможуть дізнатися, чи було зображення створене Dall-E. Спершу OpenAI надасть його в користування журналістам, платформам та дослідникам для отримання відгуків.

Користувачам чат-бота ChatGPT обіцяють отримання новин у реальному часі. Результати відповідей на запити міститимуть посилання на статті та функції, які наразі не відображаються за умовчанням у програмі. Компанія уточнила, що "все більше інтегрується з існуючими джерелами інформації".

Раніше ми писали, що штучний інтелект інтегрується в бізнес по всьому світу з надзвичайною швидкістю. Такий розвиток технологій штучного інтелекту може призвести до того, що майже 40–60% робочих місць в усьому світі будуть автоматизовані за допомогою ШІ.

Повідомлялося і те, що YouTube розробляє інструмент штучного інтелекту, який імітуватиме голоси відомих співаків.

Також штучний інтелект допомагатиме в розмінуванні території України.

Читайте також:
Разумков про вибори: Треба спочатку зробити так, щоб перемогла українська армія, а потім депутати Разумков про вибори: Треба спочатку зробити так, щоб перемогла українська армія, а потім депутати
Україна використовує ШІ для боротьби з Росією: Як це відбувається? Україна використовує ШІ для боротьби з Росією: Як це відбувається?
У Польщі найбільше голосів на виборах до місцевих рад здобула опозиція, – екзит-пол У Польщі найбільше голосів на виборах до місцевих рад здобула опозиція, – екзит-пол
Президентом Словаччини став проросійський Петер Пеллегріні Президентом Словаччини став проросійський Петер Пеллегріні