USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 6 0 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

Окупанти готують план можливої евакуації працівників "Росатому" на ЗАЕС, – підпілля

Колаборантів і завезених росіянами працівників попередили, що незабаром може початися примусова евакуація
ЗАЕС
Джерело: відкриті джерела

Окупанти готують попередній план евакуації працівників "Росатому" на захопленій Запорізькій атомній електростанції в Енергодарі. Про це інформують у Центрі національного спротиву.

"Колаборантів і завезених росіянами працівників "Росатому" на станцію попередили, що незабаром може розпочатися примусова евакуація, і тому вони мають надати список родичів і бути готовими виїхати за першим сигналом", – ідеться в повідомленні.

У ЦНС також нагадують, що росіяни продовжують викрадати працівників станції для "профілактичних бесід" у катівнях, щоб ті брали паспорти РФ.

Так, ворог створив "кишенькову" профспілку, до якої примусово мають приєднатися всі працівники станції, а для вступу необхідно отримати російський паспорт. Усіх незгодних вивозять і катують.

Ситуація на ЗАЕС

Раніше стало відомо, що МАГАТЕ більше не розглядає створення демілітаризованої зони навколо окупованої росіянами Запорізької атомної електростанції.

"Створення демілітаризованої зони навколо атомної станції в Запоріжжі принесе додаткові складнощі, наприклад, надзвичайно важко буде здійснювати процес верифікації – в одній милі (близько 1,6 км) від демілітаризованої зони територія буде надзвичайно мілітаризованою. Тому ми більше не розглядаємо цей варіант", – сказав гендиректор агентства Рафаель Гроссі.

Читайте також:
Перемогла росіянку: Світоліна виграла перший турнір WTA після повернення Перемогла росіянку: Світоліна виграла перший турнір WTA після повернення
Спецслужби РФ втілюють провокацію з хімічною зброєю на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, – ГУР Спецслужби РФ втілюють провокацію з хімічною зброєю на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, – ГУР
Глава МАГАТЕ оприлюднив план щодо безпеки ЗАЕС перед українським контрнаступом Глава МАГАТЕ оприлюднив план щодо безпеки ЗАЕС перед українським контрнаступом
"Укренерго" відновило лінію електропередачі, яка живить Запорізьку АЕС