USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

Очільники Міноборони США та Британії обговорили подальшу підтримку України

Також вони говорили й про інші виклики безпеці, які стоять перед країнами та НАТО
США - Британія
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Міністр оборони США Ллойд Остін зустрівся зі своїм британським колегою Грантом Шаппсом. Зокрема, під час зустрічі вони обговорили спільну подальшу допомогу Україні. Про це йдеться на офіційному сайті Пентагона.

"Я з нетерпінням чекаю на обговорення шляхів, за допомогою яких ми можемо продовжувати зміцнювати спроможність України захищати свою суверенну територію", – сказав Остін.  

Він додав, що Сполучені Штати Америки та Велика Британія продовжують "стояти разом з Україною", оскільки вторгнення Росії триває. 

Також глави Міноборони США та Британії обговорювали ескалацію атак пов'язаних з Іраном груп бойовиків на американські війська на Близькому Сході, незаконні напади угруповання хуситів на міжнародне судноплавство в Червоному морі, а також зусилля з доставки гуманітарної допомоги до Гази, йдеться у матеріалі.

На тлі низки викликів безпеці Остін сказав, що "особливі стосунки між Сполученими Штатами та Великою Британією міцні як ніколи". 

Раніше директор ЦРУ Вільям Бернс заявив, що на Україну чекає важкий рік у війні з Росією, тож припинення американської допомоги Києву було б помилкою "історичного масштабу".

Читайте також:
"Сергій Котов" пішов на дно: Серед екіпажу російського корабля є загиблі, поранені й знищений вертоліт Ка-29
В Україні може збільшитись військовий збір для ФОП: Уряд готує законопроєкт В Україні може збільшитись військовий збір для ФОП: Уряд готує законопроєкт
Україна передала до МКС докази вчинення злочинів проти релігійних груп, завданих РФ у Криму Україна передала до МКС докази вчинення злочинів проти релігійних груп, завданих РФ у Криму
У США затримали ексспівробітника ПС, який У США затримали ексспівробітника ПС, який "зливав" секретні дані про Україну через сайт знайомств