USD
НБУ
39.43
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.45
Втрати орків: 4 9 2 2 9 0 (+1210)
USD
НБУ
39.43
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.45

Німецький виробник дронів відкрив ще один завод в Україні

Завод зможе створювати в Україні до 1000 БпЛА щороку
дрон
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Німецька компанія-виробник безпілотників Quantum-Systems оголосила про запуск другого заводу з виробництва БпЛА в Україні. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що урочисте відкриття заводу відбулося за участі німецької делегації та міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишіна. Це вже друге підприємство компанії в Україні.

Виробник безпілотників очікує, що до кінця року на заводі працюватиме близько 100 осіб.

"Quantum Systems інвестує до шести мільйонів євро протягом наступних двох років. Для компанії це є вотум довіри до України та її співробітників і водночас свідчить про власну прихильність компанії надавати Україні довгострокову підтримку в захисті країни", – йдеться у дописі.

Попередньо, завод зможе створювати в Україні до 1000 БпЛА щороку, включно з виробництвом запасних частин.

У пресслужбі Quantum-Systems нагадали, що компанія підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення та надає свої безпілотники для підтримки ЗСУ. Зокрема, через німецьку ініціативу German Enablement Initiative вже передали 212 систем, а до кінця 2024 року компанія планує поставити ще 500 розвідувальних безпілотників.

Скільки дронів вже може виготовляти Україна?

За два місяці 2024 року українські виробники виготовили близько 200 тисяч FPV дронів. Заступниця міністра з питань стратегічних галузей промисловості Ганна Гвоздяр повідомила, що потужності України дозволяють виготовляти вже більше мільйона дронів на рік.

Наразі у розробці перебувають FPV дрони типу "крило" та легкі розвідувальні дрони, які можна назвати аналогом Mavic.

Читайте також:
100 ракет для ППО отримає Україна від Великої Британії за травень 100 ракет для ППО отримає Україна від Великої Британії за травень
Україна програє інформаційну війну, - політтехнолог Україна програє інформаційну війну, - політтехнолог
Окупанти впроваджують у школах ТОТ України новий пропагандистський предмет Окупанти впроваджують у школах ТОТ України новий пропагандистський предмет
Дані в ТЦК у будь-якому разі доведеться оновлювати, а за невиконання - штраф від 17 тис. грн, - адвокат Дані в ТЦК у будь-якому разі доведеться оновлювати, а за невиконання - штраф від 17 тис. грн, - адвокат