USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

З початку року українські виробники виготовили близько 200 тисяч FPV дронів, – Мінстратегпром

Цьогоріч спроможності виробництв досягнуть рівня двох мільйонів дронів різних типів
FPV дрони

FPV дрони

Джерело: відкриті джерела

За два місяці 2024 року українські виробники виготовили близько 200 тисяч FPV дронів. Про це повідомила заступниця міністра з питань стратегічних галузей промисловості Ганна Гвоздяр у коментарі Forbes.

"Президент говорив про 1 мільйон дронів – наші потужності вже дозволяють виготовити стільки і навіть більше", – зазначила Гвоздяр. 

Також вона додала, що цьогоріч спроможності виробництв досягнуть рівня двох мільйонів дронів різних типів, у тому числі FPV.

За словами заступниці міністра, наразі у розробці перебувають FPV дрони типу "крило" та легкі розвідувальні дрони, які можна назвати аналогом Mavic.

Раніше ми повідомляли, що міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін та гендиректор німецькою компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони. Це допоможе застосовувати технології штучного інтелекту (ШІ) в українських дронах.

Також генсек НАТО Єнс Столтенберг оголосив, що країни Північноатлантичного альянсу готові поставити Україні мільйон дронів. Своєю чергою Олександр Камишін закликав НАТО закупити обіцяний мільйон дронів у українських виробників.

Читайте також:
УІНП перегляне питання увічнення Булгакова УІНП перегляне питання увічнення Булгакова
Mastercard приєднається до програми українського кешбеку Mastercard приєднається до програми українського кешбеку
Виробничі можливості українського ВПК утричі більші, ніж бюджет на озброєння, – Камишін Виробничі можливості українського ВПК утричі більші, ніж бюджет на озброєння, – Камишін
В ДСНС змінили всі протоколи реагування, – Клименко В ДСНС змінили всі протоколи реагування, – Клименко