USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

"Неминуче возз’єднання": У Китаї відреагували на вибори на Тайвані

У Пекіні вкотре заявили про сепаратизм та принцип "одного Китаю"
Китай

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

У Китаї прокоментували вибори, які пройшли на Тайвані. Пекін згадав про "неминуче возз’єднання" з островом, заявила речник китайського Управління з питань Тайваню Чень Біньхуа.

Зокрема, в Китаї вкотре заявили про сепаратизм та принцип "одного Китаю", дотримання якого начебто не змінилося.

"Принцип одного Китаю є надійним якорем миру та стабільності в Тайванській протоці. Віримо, що міжнародне співтовариство й надалі дотримуватиметься принципу одного Китаю, розумітиме та підтримуватиме справедливу справу китайського народу, який протидіє сепаратистській діяльності незалежності Тайваню та прагне досягти національного возз’єднання", – сказала речниця.

Вибори на Тайвані

На Тайвані завершилися президентські вибори. У голосуванні лідерство здобув прозахідний кандидат Лай Цінде з керівної Демократичної прогресивної партії (ДПП).

Вибори на Тайвані мають геополітичне значення, вважає низка західних експертів. Також місцева влада не приховує занепокоєння у зв'язку з тим, що Китай може втрутитися в проведення волевиявлення.

Зокрема, Пекін напередодні голосування почав запускати повітряні кулі над островом.

Нагадаємо, минулого року міністр закордонних справ Тайваню Джозеф У повідомив, що Китай, ймовірно, готується до початку війни

Сі Цзіньпін також натякає на війну

Голова КНР Сі Цзіньпін наказав армії Китаю активізувати підготовку до реальних бойових дій.

"Необхідно посилити підготовку до реальних бойових дій, дотримуватися підготовки, спрямованої на бойові дії", – зазначив глава КНР.

Китайський лідер також сказав про важливість оновлення тактики і методів навчання у сфері військової справи, а також поглиблення досліджень.

Читайте також:
Разумков про вибори: Треба спочатку зробити так, щоб перемогла українська армія, а потім депутати Разумков про вибори: Треба спочатку зробити так, щоб перемогла українська армія, а потім депутати
У Польщі найбільше голосів на виборах до місцевих рад здобула опозиція, – екзит-пол У Польщі найбільше голосів на виборах до місцевих рад здобула опозиція, – екзит-пол
Президентом Словаччини став проросійський Петер Пеллегріні Президентом Словаччини став проросійський Петер Пеллегріні
Словаччина обирає президента: Стартував другий тур виборів між проросійським і прозахідним кандидатами Словаччина обирає президента: Стартував другий тур виборів між проросійським і прозахідним кандидатами