USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

НАЗК склало адмінпротокол на ексзаступника голови Нацполіції Тишлека: Йому робили "подарунки" у вигляді оренди житла

Тишлек фігурував у журналістському розслідуванні Bihus.Info
Дмитро Тишлек
Дмитро Тишлек
Джерело: відкриті джерела

Національне агентство з питань запобігання корупції склало протокол про адміністративні правопорушення стосовно колишнього заступника Голови Національної поліції України Дмитра Тишлека, який фігурував у журналістському розслідуванні видання Bihus.Info. Про це йдеться на офіційному сайті НАЗК.

За даними Нацагентства, експосадовець отримував від знайомих подарунки у вигляді оренди житла за цінами, нижчими від мінімальної ринкової вартості.

"Так, службовець безоплатно користувався столичною квартирою на Печерську площею понад 140 кв.м за ціною, що нижча від мінімальної ринкової вартості оренди житла у Києві. Загалом впродовж усього терміну користування квартирою він отримав від орендодавця подарунок (зберігав власні кошти) за несплату мінімальної ринкової вартості оренди квартири на суму 617 тис. грн, чим порушив обмеження, передбачені законодавством", - розповіли в НАЗК.

Також виявилося, що експосадовець отримував від знайомої подарунок у вигляді оренди житлового будинку на території Київської області площею понад 320 квадратних метрів.

"Порушуючи абз. 1 ч. 2 ст. 23 Закону він щомісяця приймав подарунки від орендодавця. А саме – проживав у житловому будинку безкоштовно, в той час, як мінімальна ринкова оренда такого будинку становить 75 тис. грн на місяць", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що загалом посадовець не доплатив за оренду будинка 225 тис. грн, чим також порушив обмеження, визначені законодавством

"Колишньому заступнику Голови Нацполіції інкримінується порушення обмежень, передбачених ч. 1 ст. 23 Закону щодо подарунка, отриманого у вигляді оренди (користування) квартирою та житловим будинком за ціною, що нижча від мінімальної ринкової вартості", - додали в НАЗК.

На виклик НАЗК для надання пояснень та отримання примірника протоколу він не з’явився.

Що відомо про Тишлека?

У жовтні минулого року видання Bihus.info опублікувало розслідування про Дмитра Тишлека, згідно з яким його дружина станом на літо 2023 року не позбулася російського паспорта, а сам він нібито користується нерухомістю та автомобілем сім'ї партнера ватажка ростовського кримінального угруповання.

Водночас сам Тишлек заявив, що факти з його біографії "були викривлені", і ініціював розслідування самого себе у ДБР.

Вже в середині грудня минулого року Тишлек написав рапорт про звільнення.

Читайте також:
В Україні хочуть створити зоополіцію, петиція набрала потрібну кількість голосів В Україні хочуть створити зоополіцію, петиція набрала потрібну кількість голосів
На Прикарпатті наркосиндикат облаштував кілька лабораторій, які охороняли дрони з камерами На Прикарпатті наркосиндикат облаштував кілька лабораторій, які охороняли дрони з камерами
У Чернівецькій області у розшук подали 5 тис. ухилянтів: У Нацполіції пояснили, як таких людей доставляють до ТЦК У Чернівецькій області у розшук подали 5 тис. ухилянтів: У Нацполіції пояснили, як таких людей доставляють до ТЦК
Понад 50 тисяч осіб в Україні вважаються зниклими безвісти Понад 50 тисяч осіб в Україні вважаються зниклими безвісти