USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Міністр оборони Італії заявив про "глухий кут" на фронті в Україні: Подоляк різко відповів

Подоляк відповів йому, що політичним рішенням може бути надання F-16, розблокування передання далекобійних ракет і постачання систем ППО
Міністр оборони Італії Гуїдо Крозетто

Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто

Джерело: AP photo

Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто заявив, що війну в Україні варто завершувати політичним, а не військовим шляхом, оскільки ситуація на фронті нібито зайшла у глухий кут. Про це він сказав в інтерв’ю Corriere della Sera.

За його словами, "глухий кут" на фронті змушує задуматися про довготривалі терміни завершення війни. Так він, імовірно, натякнув на необхідність переговорів між Україною та Росією.

"Український контрнаступ, як дехто з нас припускав, зіштовхнувся з низкою труднощів. Російські окопи ускладнюють наступальні дії. Тому може бути політичний вибір, що визначить закінчення конфлікту", – запропонував Крозетто.

На цю заяву відповів радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter.

Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто абсолютно правий, коли каже, що аналіз подій на лінії фронту говорить про необхідність прийняття "політичного рішення". Це рішення дуже просте та відоме:

  1. Рішення про розблокування надання Україні авіації, включно з літаками F-16.
  2. Рішення про розблокування передання далекобійних ракет.
  3. Рішення про збільшення постачань сучасних систем ПРО та ППО", – зауважив український посадовець.
Новини за темою: ЗСУ виходять на найважливіші висоти, – The Times

Подоляк наголосив, що росіяни мають бути вибиті з території України військовим шляхом, а російське вторгнення – повинно зазнати фіаско.

"Будь-який інший "політичний" результат стане крахом системи глобального безпекового порядку та тріумфом кривавих людожерів по всьому світу", – наголосив він.

Зеленський в Італії

Раніше Володимир Зеленський був з офіційним візитом в Італії. Український президент на пресконференції розповів про результати перемовин у Римі. Він заявив, що є дуже важливі рішення щодо захисту нашого неба. Проте інші деталі в ОП не оголосили. 

Читайте також:
РФ може бути причетною до спроби відділення Каталонії від Іспанії, Мадрид проводить розслідування РФ може бути причетною до спроби відділення Каталонії від Іспанії, Мадрид проводить розслідування
Південна Корея перегляне питання постачання зброї Україні після нової угоди Путіна з КНДР Південна Корея перегляне питання постачання зброї Україні після нової угоди Путіна з КНДР
Посли ЄС узгодили новий пакет санкцій проти Росії Посли ЄС узгодили новий пакет санкцій проти Росії
РФ готувала чергову атаку та прорив до околиць Харкова: Їй допомагав житель міста РФ готувала чергову атаку та прорив до околиць Харкова: Їй допомагав житель міста