USD
НБУ
38.21
Готівка
38.55
EUR
НБУ
41.30
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 4 6 8 0 (+920)
USD
НБУ
38.21
Готівка
38.55
EUR
НБУ
41.30
Готівка
41.90

Мінфін поки не буде збільшувати податки в Україні

Міністерство розглядає тимчасові заходи щодо оподаткування надмірних прибутків банків
Податки гроші кошти гривні_1
Джерело: відкриті джерела

Міністерство фінансів наразі не може скоротити видатки державного бюджету, а також не має можливості змінювати податкову політику. Про це розповів міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю "Укрінформ".

"Ми маємо досить обмежені фіскальні маневри. Почну з простішого: ми в сьогоднішніх умовах не можемо собі дозволити змінювати податкову політику", – сказав він.

Зазначається, що Мінфін розглядає тимчасові заходи щодо оподаткування надмірних прибутків банків, що можливо імплементувати. Але цей тимчасовий крок не є визначальним.

"Скорочувати видатки ми не можемо. Ви бачили, що бюджет, який ми подали, й так містить радикальне скорочення капітальних видатків", – додав Марченко.

За його словами, для збільшення доходів державного бюджету розглядаються будь-які заходи, в тому числі акциз і боротьбу з нелегальним ігровим бізнесом та його легалізацію. 

Нагадаємо, податкова з 1 жовтня суттєво зменшила штрафи для фізичних осіб-підприємців за продаж товарів та послуг без використання Реєстратора розрахункових операцій (РРО).

Читайте також:
В Україні за 2023 рік кількість мільйонерів зросла на понад 2,8 тис. осіб В Україні за 2023 рік кількість мільйонерів зросла на понад 2,8 тис. осіб
Мінекономіки опублікувало список авто, що підпадають під податок на розкіш Мінекономіки опублікувало список авто, що підпадають під податок на розкіш
Україна отримала близько 73,7 млрд доларів прямої бюджетної підтримки від партнерів від початку вторгнення, – міністр фінансів Україна отримала близько 73,7 млрд доларів прямої бюджетної підтримки від партнерів від початку вторгнення, – міністр фінансів
Прибуток від заморожених активів РФ: У ЄС підтримали план запровадження податку Прибуток від заморожених активів РФ: У ЄС підтримали план запровадження податку