USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Жінки-медики тепер не можуть працевлаштуватися як невійськовозобов’язані

Непрацевлаштовані жінки мають самостійно прибути до ТЦК з метою взяття їх на військовий облік
жінки-медики
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Жінки-медики тепер не можуть працевлаштуватися як невійськовозобов’язані. Відповідну постанову №563 ухвалив Кабінет міністрів.

Також керівники влади мають повідомити відповідним Територіальним центрам комплектування про жінок, які працюють у них на підприємствах та які здобули освіту за медичною або фармацевтичною спеціальністю і не перебувають на військовому обліку у ТЦК.

Крім того, непрацевлаштовані жінки мають самостійно прибути до Терцентру комплектування з метою взяття їх на військовий облік військовозобов’язаних.

Як було раніше?

Раніше було ухвалено, що жінки, які здобули освіту за медичною або фармацевтичною спеціальністю та не перебували на військовому обліку у ТЦК, могли працевлаштовуватися як невійськовозобов’язані до кінця 2026 року.

Закон про мобілізацію

18 травня в Україні запрацював новий закон про мобілізацію

Тепер усі чоловіки віком від 18 до 60 років протягом 60 календарних днів зобов’язані оновити дані стосовно свого місця перебування. А вручення повістки буде вважатися здійсненим тоді, коли Територіальний центр комплектування надішле документ на останню відому адресу, за якою зареєстрована особа.

Можна скористатись додатком "Резерв+"?

Він надає можливість оперативного оновлення даних і доступу до інформації в реєстрі "Оберіг" та став доступним для скачування на смартфонах через App Store і Google Play Market з 18 травня.

Технічна команда працює 24/7, виправляє всі помилки та реагує на зауваження.

Читайте також:
На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві
Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси
Встановлено особу військового, якому відрізали голову на Донеччині Встановлено особу військового, якому відрізали голову на Донеччині
Зброя, яку передав Україні Захід, Зброя, яку передав Україні Захід, "у надійних руках": GI-TOC не знайшла доказів масової контрабанди