USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 6 3 1 0 (+1160)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Макрон не виключає можливість відправки західних військ в Україну

Наразі консенсус щодо цього питання відсутній
Макрон

Макрон

Джерело: CNN

Під час Конференції на підтримку України у Парижі обговорювалася можливість відправки сухопутних військ західних країн в Україну, однак наразі консенсусу щодо цього питання немає. Про це повідомив президент Франції Еммануель Макрон, передає "Суспільне".

"Ми це обговорили. Наразі консенсусу щодо відправлення військ немає. Але в цьому питанні в майбутньому нічого не слід виключати. Ми зробимо все можливе, щоб Росія не змогла виграти цю війну", – сказав він.

При цьому зазначив, що усі лідери згодні з фактом, що не бажають вступати у війну з "російським народом", а також висловили намір дотримуватись стримування ескалації, як вони це роблять від початку вторгнення Росії в Україну.

Також Макрон стверджував, що західні країни "мають намір зробити все необхідне, щоб Росія не могла" перемогти у цьому конфлікті.

"Все можливо, якщо це корисно для досягнення нашої мети", – уточнив Макрон.

Також глава Франції заявив про створення коаліції з постачання далекобійного озброєння Україні.

"Нова коаліція буде створена для постачання Україні ракет і бомб середньої та великої дальності. Ми переконані, що поразка Росії є необхідною для безпеки та стабільності в Європі", – додав Макрон.

Він наголосив, що більш-менш усі країни, лідери яких були на зустрічі в Парижі, заявили що загальний консенсус полягав у тому, що усі повинні бути готові через кілька років до нападу Росії на свої країни.

Також французький президент нагадав, що раніше було створено вісім коаліцій, присвячених постачанню окремих видів боєприпасів. Нова коаліція є девʼятою.

Раніше ми повідомляли, що найближчими тижнями Україна отримає від Франції новітні дрони-камікадзе. 

Читайте також:
Двосторонні зустрічі, низка гострих заяв і підсумкова декларація: У Швейцарії проходить другий день Саміту миру. Відео, фото Двосторонні зустрічі, низка гострих заяв і підсумкова декларація: У Швейцарії проходить другий день Саміту миру. Відео, фото
У бригаді У бригаді "Азов" офіційно підтвердили значне просування в Серебрянському лісництві
Путін навмисно виступив із заявою про переговори напередодні Саміту миру, щоб підірвати підтримку Заходу, - ISW Путін навмисно виступив із заявою про переговори напередодні Саміту миру, щоб підірвати підтримку Заходу, - ISW
За переїзд пропонують гроші: Як окупанти змушують викрадених українських дітей виїжджати до РФ За переїзд пропонують гроші: Як окупанти змушують викрадених українських дітей виїжджати до РФ