USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 4 6 8 0 (+920)
USD
НБУ
38.05
Готівка
38.45
EUR
НБУ
41.20
Готівка
41.90

Магда: Я не бачу, що США на 100% підтримують вступ України до НАТО

НАТО може прийняти Україну в альянс наступного року на Вашингтонському саміті
Євген Магда в ефірі 1 липня 2023 року
Євген Магда, директор Інституту світової політики в ефірі UWN
Джерело: скріншот

Очікувати, що Україна стане членом НАТО на саміті у Вільнюсі щонайменше наївно. Про це в ефірі UWN заявив директор Інституту світової політики Євген Магда.

"Сьогодні у нас гучно рапортують про те, що Іспанія стала 21 країною, яка підтримала членство України в НАТО. Проблема не кількості, проблема – в якості. Я не бачу підтримки 100% від США", – сказав він.

Магда не виключає, що НАТО може прийняти Україну в альянс наступного року на Вашингтонському саміті, коли вже буде йти президентська кампанія.

"Але в будь-якому випадку розраховувати, що військовослужбовці НАТО будуть воювати на території України до вступу до НАТО, однозначно не варто. І після вступу, відверто кажучи, теж", – додав він.

Також експерт зазначив, що йому складно уявити, якими можуть бути гарантії безпеки для країни, яка має найпотужнішу в Європі армію.

"На мій погляд, це трошки оксюморон. Тому що існує формат "Рамштайн", де Україні виділяють і визначають, яка їй потрібна військово-технічна допомога... Можливо, це будуть гарантії західних ядерних держав. Вони щонайменше приведуть свої ядерні сили до стану підвищеної бойової готовності", – резюмував Магда.

Читайте також:
Верховна Рада може ухвалити закон про мобілізацію до кінця березня, – Веніславський Верховна Рада може ухвалити закон про мобілізацію до кінця березня, – Веніславський
В Росії заявили, що готові передати Україні тіла нібито загиблих при падінні Іл-76 у Бєлгородській області: В Україні відреагували В Росії заявили, що готові передати Україні тіла нібито загиблих при падінні Іл-76 у Бєлгородській області: В Україні відреагували
На Тернопільщині помер військовозобов'язаний, який знепритомнів у ТЦК: Інцидент перевірятиме спецпрокуратура На Тернопільщині помер військовозобов'язаний, який знепритомнів у ТЦК: Інцидент перевірятиме спецпрокуратура
Торік було зафіксовано понад 3,6 тисячі звернень щодо порушення мовного закону Торік було зафіксовано понад 3,6 тисячі звернень щодо порушення мовного закону