USD
НБУ
39.58
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.50
Втрати орків: 4 8 8 4 6 0 (+1520)
USD
НБУ
39.58
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.50

Компанія Hyperloop закривається та розпродає активи, – Bloomberg

Зараз компанія звільнила більшу частину своїх співробітників, а також закрила офіс у Лос-Анджелесі
Hyperloop
Компанія Hyperloop закривається та продає активи
Джерело: Вікіпедія

Транспортна компанія Hyperloop One, яка будувала в герметичних трубах швидкісні лінії сполучення для перевезення пасажирів та вантажів, закривається та розпродає свої активи. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела.

Колись відомий стартап Hyperloop One з моменту свого заснування у 2014 році залучив понад 450 мільйонів доларів. Компанія побудувала невеликий випробувальний трек неподалік Лас-Вегаса для розробки своїх транспортних технологій і на якийсь час взяла назву Virgin Hyperloop One після того, як Virgin Річарда Бренсона інвестувала кошти. Минулого року бренд Virgin був вилучений, оскільки компанія вирішила зосередитись на перевезенні вантажів.

Зараз компанія звільнила більшу частину своїх співробітників (на початок 2022-го в компанії працювало понад 200 осіб), а також закрила офіс у Лос-Анджелесі. Решті співробітників, яким було доручено контролювати продаж активів, сказали, що їхня робота закінчиться 31 грудня. Контрольним пакетом акцій володіє конгломерат DP World зі штаб-квартирою у Дубаї. Інтелектуальна власність старапа буде передана йому. За роки існування компанії так і не було збудовано жодного гіперлупа.

Новини за темою: Бренсон програв Маску і закриває компанію по запуску супутників Virgin Orbit

Hyperloop в Україні

У лютому 2018 року тодішній міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що у Дніпрі збудують тестовий майданчик для надшвидкої транспортної системи Hyperloop. У червні міністерство та компанія Нyperloop Transportation Technologies підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.

Омелян розраховував, що тестовий майданчик для випробувань з'явиться вже у 2019 році. Надшвидкісну пасажирську капсулу Hyperloop він обіцяв виготовити на Крюківському вагонобудівному заводі. Після звільнення Омеляна новий міністр Владислав Криклій заявив, що проєкту Hyperloop в Україні не буде.

Нагадаємо, в Україні з березня 2022-го по листопад 2023 року 6482 компанії почали процес закриття. Цьогоріч в середньому на місяць припиняє роботу 479 бізнесів, що майже утричі менше, аніж за відповідний період 2021-го. Тоді на місяць закривалось 1290 компаній. Лише 17% з них потрапили у процедуру банкрутства, решта самостійно вирішили припинити свою діяльність.

Читайте також:
Українським підприємствам бракує спеціалістів – дослідники стверджують, що війна забирає робочу силу Українським підприємствам бракує спеціалістів – дослідники стверджують, що війна забирає робочу силу
Уряд має забезпечити ринок збуту українського вугілля, інакше можуть зникнути цілі міста, – експерт Уряд має забезпечити ринок збуту українського вугілля, інакше можуть зникнути цілі міста, – експерт
Ситуація на державних шахтах викликає дуже багато питань, – експерт Ситуація на державних шахтах викликає дуже багато питань, – експерт
Україна вийшла на довоєнний рівень експорту, побивши рекорд у квітні Україна вийшла на довоєнний рівень експорту, побивши рекорд у квітні