USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 7 9 5 0 (+1150)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Хакери ГУР атакували чергову російську компанію, пов'язану з ОПК. Усі дані знищено

Кіберфахівцям вдалося знищити інфраструктуру розміром понад 60 терабайт
Хакер
Джерело: відкриті джерела

ГУР МО провело чергову успішну кібератаку в Росії, знищивши всю IT-інфраструктуру компанії IPL Consulting. Про це повідомляє прес-служба української розвідки.

Компанія, яка потрапила під кібератаку, спеціалізувалася на впровадженні інформаційних систем у російську промисловість. IPL Consulting презентує себе як одне з найсучасніших підприємств РФ.

За даними ГУР, компанія надавала послуги установам, які займаються проєктуванням, виробництвом автомобільних та авіаційних компонентів, важким машинобудуванням, виробництвом обладнання та приладів, зокрема в інтересах російського оборонно-промислового комплексу (ОПК).

"Руйнівну атаку проти IPL Consulting здійснили фахівці ГУР, які проникли у внутрішню мережу компанії та знищили всю її ІТ-інфраструктуру розміром понад 60 терабайт, десятки серверів і баз даних", - розповіли в розвідці.

Наразі вартість втраченого Росією цифрового масиву даних підраховується.

"В умовах триваючого санкційного тиску проти Росії завдані збитки для ворога - вкрай болючі. Крім того, постраждають десятки компаній РФ, які працюють на "оборонку" держави-агресора", - зазначили в ГУР.

Нагадаємо, раніше хакери провели чергову успішну кібероперацію проти Росії. Цього разу знищили дані далекосхідного науково-дослідного Центру космічної гідрометеорології "Планета".

Також внаслідок успішних дій кіберволонтерів у Росії виник масштабний збій у роботі великого інтернет-провайдера "Акадо-телеком".

Читайте також:
ВАКС конфіскував українські активи російського пропагандиста Кисельова ВАКС конфіскував українські активи російського пропагандиста Кисельова
Франція не відправлятиме в Україну війська в найближчому майбутньому, - Макрон Франція не відправлятиме в Україну війська в найближчому майбутньому, - Макрон
Telegram вживатиме заходів щодо Telegram вживатиме заходів щодо "проблемних каналів", на які вказала українська влада
Лежали майже рік: Міноборони під час аудиту виявило на складах майже 30 тисяч турнікетів Лежали майже рік: Міноборони під час аудиту виявило на складах майже 30 тисяч турнікетів