USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40

У РФ через кібератаку "зламався" провайдер, що забезпечує інтернетом держструктури, – ГУР

Користувачі стали масово скаржитися на відсутність інтернету і неможливість зв'язатися зі службою підтримки "Акадо"
кіберзброя

Ілюстративне фото

Джерело: відкриті джерела

Унаслідок успішних дій невідомих кіберволонтерів у Росії виник масштабний збій у роботі великого інтернет-провайдера "Акадо-телеком". Про це повідомляє ГУР МО України.

"Зазначена компанія забезпечує послугами низку державних структур терористичної Росії, зокрема адміністрацію Путіна, ФСБ, ФСО, органи місцевого самоврядування в Москві та інших регіонах, Сбербанк та інші об'єкти", – зазначає розвідка.

За даними ГУР, 21 і 22 січня російські користувачі стали масово скаржитися на відсутність інтернету і неможливість зв'язатися зі службою підтримки "Акадо".

Унаслідок проблем, що виникли як у Москві, де розташована штаб-квартира провайдера, так і в низці регіонів Росії значно ускладнено або унеможливлено діяльність державних відомств агресора.

Точний масштаб збитків для Росії уточнюється.

Новини за темою: В Україні викрито хакера, який завдав 2 млн дол. збитків компанії США

Не перший випадок

На початку січня хакери з угруповання Blackjack, які, ймовірно, мають стосунок до СБУ, зламали московський інтернет-провайдер "М9ком" і позносили його сервери.

Тоді хакери видалили 20 терабайтів даних: офіційний сайт компанії, сайти філіалів, поштовий сервер, сервіси кіберзахисту тощо. Унаслідок вдалої кібератаки частина жителів Москви залишилася без інтернету та телебачення.

Нагадаємо, 12 грудня компанія "Київстар" зазнала хакерської атаки. Відновлення зв'язку та інтернету зайняло декілька днів.

Збій у мережі "Київстар" частково вплинув на роботу деяких терміналів та банкоматів ПриватБанку, але не на всю мережу. 

Читайте також:
В одному із ТЦК Тернопільщини посадовці на ухилянтах у місяць заробляли від 100 до 150 тис. доларів В одному із ТЦК Тернопільщини посадовці на ухилянтах у місяць заробляли від 100 до 150 тис. доларів
Львівські школярі, як і рекомендував Кабмін, розпочнуть навчання 2 вересня, проте Садовий незадоволений Львівські школярі, як і рекомендував Кабмін, розпочнуть навчання 2 вересня, проте Садовий незадоволений
Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації Росія краде в українських полонених органи: Їх, ймовірно, використовують для трансплантації
Rheinmetall отримав перше замовлення від України на будівництво заводу боєприпасів Rheinmetall отримав перше замовлення від України на будівництво заводу боєприпасів