USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90
Втрати орків: 4 5 6 0 5 0 (+710)
USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90

Французько-німецька компанія з виробництва танків KNDS створить філію в Україні

Раніше йшлося про те, що компанія розгорне будівництво в Україні вже цього літа
 KNDS
Компанія KNDS
Джерело: відкриті джерела

Франція і Німеччина дозволили виробнику танків KNDS створити виробничий підрозділ в Україні. Про це заявив глава Міністерства оборони Франції Себастьян Лекорню, повідомляють західні ЗМІ.

"Оголошуємо, що французько-німецька компанія почне діяти в Україні, створивши тут філію", – сказав Лекорню після переговорів із міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом.

Створений підрозділ має зайнятися випуском запчастин і навчанням місцевого персоналу.

Що відомо про компанію KNDS?

KMW+Nexter Defense Systems (KNDS) – спільне підприємство двох європейських виробників бронетехніки – німецької фірми Krauss-Maffei Wegmann і французької Nexter Systems. Фірму утворили у 2016 році, штаб-квартира знаходиться в Амстердамі.

Krauss-Maffei Wegmann відома в Україні як виробник танків Leopard та зенітних установок Gepard. Nexter Systems є виробником САУ Caesar та танків Leclerc.

Новини за темою: Німеччина анонсувала новий пакет допомоги Україні на 500 млн євро, але без Taurus

Три оборонні компанії Франції планують розгорнути виробництво в Україні

Раніше Лекорню повідомляв, що вже цього літа три оборонні компанії Франції планують розгорнути виробництво в Україні. 

"Три французькі компанії заснують партнерство з українськими компаніями, особливо у сфері безпілотників і обладнання для сухопутних сил, для виробництва запчастин в Україні, і, можливо, в майбутньому боєприпасів. Мета в тому, щоб отримати перші виробничі підрозділи цього літа", – говорив міністр оборони.

Серед цих компаній якраз називали оборонний консорціум KNDS, утворений французьким виробником озброєнь і військової техніки Nexter і німецькою машинобудівною компанією Krauss-Maffei Wegmann GmbH & Co KG.

Читайте також:
Палата представників США оприлюднила текст законопроєктів про допомогу партнерам. Україні передбачено 61 млрд доларів Палата представників США оприлюднила текст законопроєктів про допомогу партнерам. Україні передбачено 61 млрд доларів
Засуджені зможуть служити не тільки на посадах рядових, а щодо служби засуджених корупціонерів триває дискусія, – Шуляк Засуджені зможуть служити не тільки на посадах рядових, а щодо служби засуджених корупціонерів триває дискусія, – Шуляк
Вихід на світовий ринок: Український виробник військових рацій Himera отримав постачальника в США Вихід на світовий ринок: Український виробник військових рацій Himera отримав постачальника в США
Влітку ЗСУ зможуть отримати український дрон Влітку ЗСУ зможуть отримати український дрон "Шмавік", який є аналогом китайського DJI Mavic. Які переваги вітчизяного коптера та скільки коштує?