USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 6 3 7 0 (+1300)
USD
НБУ
39.81
Готівка
40.10
EUR
НБУ
43.26
Готівка
43.65

Експорт сирої нафти з Росії на міжнародні ринки досяг рекордних показників

Загальний обсяг поставок нафти до Китаю, Індії та Туреччини зріс до рекордних 3,61 млн барелів
нафта
Джерело: відкриті джерела

За останні чотири тижні експорт російської сирої нафти на міжнародні ринки значно зріс, показники збільшилися на 10% і сягнули нового максимуму з 2022 року. Про це повідомляє Вloomberg.

Загальний обсяг сирої нафти на суднах, що прямують до Китаю, Індії та Туреччини, зріс до рекордних 3,61 млн барелів на день за останні чотири тижні.  

Водночас в країні відбувається скорочення видобутку нафти. За словами Міністерства енергетики Росії, це відповідь на західні санкції. Але постачання через трубопроводи майже не змінилось з лютого по березень. Обсяги нафтопереробних заводів впали на 1,4% у період з березня по квітень, оскільки деякі заводи проходили сезонне обслуговування.

Новини за темою: "Укрнафта" інвестує у видобуток нафти рекордні 5,5 млрд гривень у 2023 році

Раніше

Європейська комісія повідомила країнам-членам, що обмеження ціни на російську нафту на рівні 60 доларів за барель виявилося ефективним в обмеженні доступу Кремля до нафтодоларів, не порушуючи при цьому роботу ринку, і поки що воно залишиться незмінним.

Комісія відзначила дипломатам з держав Євросоюзу, що більшість країн G7 наразі не готові знизити поріг, заявили проінформовані джерела.

Читайте також:
Росія вирішила змістити кордон із Литвою та Фінляндією в Балтійському морі Росія вирішила змістити кордон із Литвою та Фінляндією в Балтійському морі
Росія брязкає ядерною зброєю, аби вплинути на політичні дискусії на Заході, – ISW Росія брязкає ядерною зброєю, аби вплинути на політичні дискусії на Заході, – ISW
Імовірне знищення російського ракетного корабля Імовірне знищення російського ракетного корабля "Циклон": Як його використовували окупанти?
Окупанти просунулися біля десяти населених пунктів в кількох областях України, – DeepState Окупанти просунулися біля десяти населених пунктів в кількох областях України, – DeepState