USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Допомога Україні та Саміт миру: Зеленський зідзвонився з Байденом

Президент США запевнив, що негайно підпише закон про допомогу Україні у разі його схвалення Сенатом
Байден та Зеленський

Джо Байден і Володимир Зеленський

Джерело: Уніан

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з главою Сполучених Штатів Америки Джо Байденом за підсумками голосування в Палаті представників. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Байден запевнив, що в разі схвалення Сенатом негайно підпише закон. 

"Я також відзначив двопартійну підтримку законопроєкту та особисту роль спікера Майка Джонсона і лідера меншості Хакіма Джеффріса. Інше рішення Палати представників – дозволити конфіскацію російських активів – посилає потужний сигнал усім нашим партнерам", – зазначає Зеленський.

Сторони обговорили російський терор тисячами ракет, дронів та бомб. Зокрема, удар по харківській телевежі. А також підписання двосторонньої безпекової угоди та підготовку до майбутнього Саміту миру.

"Ми обговорили перший пакет оборонної допомоги після ухвалення закону. Маю запевнення президента, що він буде швидким та потужним і посилить наші протиповітряні, далекобійні й артилерійські спроможності", – додав глава української держави.

Законопроєкт про військову допомогу Україні

20 квітня Палата представників Конгресу Сполучених Штатів Америки врешті-решт проголосувала за допомогу Україні.

Вона передбачає близько 61 мільярда доларів на потреби, пов'язані з війною Росії проти України, однак надання економічної допомоги Україні має відбуватися не на безоплатній основі, а в кредит.

Після того як Палата представників підтримала фінансування України, далі за нього голосуватимуть у Сенаті, де рівень підтримки нашої країни значно вищий. Після Сенату документ має піти на підпис Байдену".

Сенат може розглянути документ вже завтра, 23 квітня.

Читайте також:
Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові
Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський
Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК
Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт