USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Для швидкого обміну інформацією: Міноборони та DeepStateUA підписали меморандум про співпрацю

Ціль меморандуму полягає у забезпеченні обміном даними для посилення ЗСУ актуальною інформацією
Міноборони та DeepStateUA підписали меморандум про співпрацю
Міноборони та DeepStateUA підписали меморандум про співпрацю
Джерело: Міністерство оборони України

Заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Черногоренко та команда DeepStateUA підписали Меморандум про співпрацю. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

У відомстві розповіли, що ціль меморандуму – забезпечити обмін даними між міністерством та ГО "Діпстейт ЮА", щоб посилити Збройні сили України актуальною інформацією. 

За словами Черногоренко, Міноборони зацікавлене у використанні найкращих IT-проєктів задля підвищення обороноздатності держави.

"Співпраця з DeepStateUA дозволить швидко і ефективно накопичувати та обробляти необхідні дані перебігу воєнних дій", – зазначила заступниця міністра оборони. 

Своєю чергою співзасновник проєкту DeepState Роман Погорілий наголосив на впевненості у тому, що співпраця з Міноборони допоможе працювати більш ефективно задля спільної перемоги.

"Сьогодні наша мапа – це не просто позначення, а суспільна увага, потреба і життя людей, адже нею користуються різні служби та військові у своїй роботі", – сказав Погорілий. 

Додамо

DeepStateUA – це аналітичний проєкт, що висвітлює інформацію щодо перебігу російсько-української війни за допомогою інтерактивної онлайн-мапи бойових дій.

DeepStateMap.Live дає можливість стежити за змінами лінії фронту та перебігом воєнних дій, а також містить позначки щодо статусу різних територій: окуповані, звільнені, щойно звільнені чи сірі зони.

Раніше ми повідомляли, що Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними. Зазначалося, що документ сприятиме будівництву в нашій країні виробничих потужностей для забезпечення ЗСУ зброєю.

Читайте також:
Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський
Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь
Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура
Надводного флоту окупантів у Чорному морі немає, але є підводні човни, – Плетенчук Надводного флоту окупантів у Чорному морі немає, але є підводні човни, – Плетенчук